«

»

1 milion liber na výbavičku pro miminko

Foto: pixabay

Nejspíš každá maminka v očekávání by si přála vyhrát v loterii nějaké ty miliony na výbavičku, třeba ve Šťastných 10. Alicia Harper (23) o tom nemusí snít, nýbrž může tuto pohádku žít. V loterii EuroMillions trefila na konci června šťastná čísla a může se těšit z výhry jednoho milionu liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun).

Ještě před porodem si zaskočila vybrat výhru v loterii

Alicia Harper z městečka Arbroath ve Skotsku zažívá léto plné bombastických událostí. Nejenže se jí má v srpnu narodit její první dítě – chlapeček, nýbrž si ještě předtím stihla vybrat výhru v loterii. Snad každá nastávající maminka sepíše seznam věcí, které je potřeba udělat, než se miminko narodí. No napadlo by vás někdy, že si na tento seznam připíšete i vyzvednutí milionové výhry ve Šťastných 10? Asi těžko, přitom bohaté výherní výsledky Šťastných 10 by vám nakoupily parádní výbavičku. To také hodlá Alicia s výhrou udělat – část z ní použije na dovybavení dětského pokoje a k nákupu dalších potřebných věcí. A protože je to opravdu velká suma peněz, zbude i na další věci. Alicia Harper miluje umění a k tomu, aby se mu mohla věnovat profesně, jí chybí škola. To teď hodlá napravit. Jakmile jí to péče o miminko umožní, přihlásí se na školu. I vás může výhra ve Šťastných 10 poslat zpátky do lavic!

Alicia potvrzuje, že výhra v loterii je velká náhoda

Trefit výherní čísla Šťastných 10, to se nepovede každému, a to klidně můžete sázet celý život. Své o tom ví Alicia, která co se sázení týče, k nováčkům určitě nepatří. Před výhrou v EuroMillions sázela Alicia pravidelně a vždy s dostatečným předstihem. Tentokrát však na sázku málem zapomněla a vsadila si jen pár minut před uzavřením sázek… to se vyplatilo! Když jí na email přišlo potvrzení o výhře, nevěřila vlastním očím. A protože se tak stalo večer, nemohla se dočkat rána, kdy si svou výhru potvrdila u loterijní společnosti.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru