EXTRA RENTA aktuální výsledky a výhry online

EXTRA RENTA aktuální výsledky – Čtvrtek 23. 5. 2024


Aktuální výsledky Extra Renty zde najdete každé pondělí a čtvrtek kolem 20:10 hodin.

Čtvrtek 23. 5. 2024

1
5
7
8
12
13
20

↓ TABULKA VÝHER ↓

Zdroj: Sazka.cz

 
Jaké byly dnes výhry?

(Čtvrtek 23. 5. 2024)EXTRA RENTA – tabulka výher
1. pořadí (Renta)
2. pořadí (25 000 Kč / 50 000 Kč) 13x
3. pořadí (1 000 Kč / 2 000 Kč) 269x
4. pořadí (100 Kč / 200 Kč) 3667x
5. pořadí (25 Kč / 50 Kč) 20135x
Extra Renta pravidla


Jak hrát Extra Rentu?


Extra Renta logo

Extra Renta logo

V roce 2021 si Sazka pro své sázkaře přichystala novinku v podobě číselné loterijní hry Extra Renta, která je příslibem dvacetiletého nicnedělání v případě, že trefíte hlavní výhru. Extra Renta je nová číselná loterie společnosti Sazka losující se 2x týdně každé pondělí a čtvrtek, ve které se tipuje 7 z 33 čísel. Když se vašich 7 čísel bude shodovat se sedmi čísly, které vybere náhodný generátor čísel, vyhráváte první pořadí a s ním RENTU 100 000 Kč měsíčně na 20 let (to je dohromady 24 milionů korun).

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Výherní pořadí Extra Renty


Minimální počet uhodnutých čísel pro výhru jsou 3 čísla. V takovém případě vyhráváte 25 Kč, tedy sázku za sloupeček máte zpět. Loterie Extra Renta má celkem pět výherních pořadí. U této loterie se nesetkáte s rostoucím jackpotem, na který jste možná zvyklí jinde. Extra Renta výhry jsou pevně dané.

O hlavní výhru se s nikým nedělíte, ale pouze v případě, že se na stupínek prvního výherního pořadí současně postaví maximálně 2 výherci. Maximální výše výherní kvóty pro 1. pořadí je totiž 48 000 000 Kč. V případě, že se u jednoho slosování sejdou více než dva výherci prvního pořadí, bude výherní kvóta rozdělena rovným dílem mezi výherce a bude vyplacena jednorázově.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výhra
1. pořadí (Renta) 7 Renta 100 000 Kč měsíčně na 20 let (24 000 000 Kč) / Renta 200 000 Kč měsíčně na 20 let (48 000 000 Kč)
2. pořadí 6 25 000 Kč / 50 000 Kč
3. pořadí 5 1 000 Kč / 2 000 Kč
4. pořadí 4 100 Kč / 200 Kč
5. pořadí 3 25 Kč / 50 Kč

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Kdy a v kolik se losuje Extra Renta?


Pokud jste si novou loterijní hru Extra Renta vsadili, budou vás určitě zajímat i Extra Renta výsledky. Extra Renta se losuje dvakrát týdně vždy v pondělí a ve čtvrtek ve 20:00 hodin. O případném posunu slosování z mimořádných důvodů Sazka hráče předem informuje.

Slosování loterie Extra Renta neprobíhá klasickým mechanickým způsobem, jako je tomu u některých jiných loterií. Slosování této nové loterie probíhá přes certifikovaný generátor náhodných čísel. Bohužel tedy neexistuje ani žádný záznam ze slosování, na který jsou sázkaři u dalších loterií zvyklí.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Jak se dozvím o výhře v Extra Rentě?


O tom, zda jste měli při výběru čísel do loterie Extra Renta šťastnou ruku, se můžete dozvědět hned několika způsoby. V případě online sázky vás o výhře v Extra Rentě Sazka informuje prostřednictvím vašeho hráčského účtu. Informace o výhře vám v takovém případě přijde také na váš email. Výherní výsledky Extra Renty se můžete dozvědět krátce po jejím slosování na stránkách Sazky nebo prostřednictvím YouTube kanálu, kde jsou výsledky také k dispozici. Zda-li jsou vaše čísla výherní, si můžete ověřit i na tomto našem webu 777cz.eu. Jednoduchým způsobem ověření výhry je kontrola tiketu buď přes počítač či mobilní aplikaci, nebo osobně na prodejních místech a loterijních terminálech Sazky.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Kde, jak a do kolika hodin koupit a vsadit Extra Rentu?


Extra Rentu si můžete, stejně jako další hry od Sazky, vsadit buď osobně na prodejních místech Sazky, nebo online prostřednictvím hráčského účtu Sazky. Sázenku Extra Renty naleznete v trafikách, na poštách, u čerpacích stanic a v mnoha dalších obchodech, zkrátka všude tam, kde naleznete logo Sazky.

Sázku do Extra Renty byste měli stihnout nejpozději v pondělí do 20:00 hodin, potom se sázkový systém pro konkrétní slosování uzavírá. Toto platí jak pro podání sázky v trafice, tak pro online sázky. Teoreticky můžete uzavřít sázku i pár minut před uzavřením systému. Prakticky ale doporučujeme nenechávat sázky úplně na poslední chvíli a to ani u online sázení. Z důvodu pomalého připojení nebo vysokého náporu sázkařů na systém se nemusí stihnout vaše sázka včas uložit. O peníze sice nepřijdete, ty se v případě online sázky převedou na další slosování, nicméně šanci na vaši Rentu 100 000 Kč měsíčně na 20 let můžete v daném losování nenávratně minout.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Jak vypadá sázenka Extra Renty a jak ji vyplnit?


Extra Renta sázenka

Extra Renta sázenka

Sázenka Extra Renty obsahuje celkem 4 sloupce, každý má 33 čísel. Jeden sloupec = jedna sázka za 25 Kč. Už s jedním sloupečkem můžete soutěžit o hlavní výhru v podobě měsíční stotisícové renty na 20 let. Své šance na výhru zvýšíte tím, že si vsadíte více sloupečků. Vsadit můžete vaše šťastná čísla nebo výběr čísel přenechat náhodnému tipu, který za vás uskuteční generátor náhodných čísel. Ať tak či tak, šance na výhru jsou v obou případech naprosto stejné.

A jak sázenku Extra Renty vyplnit? V prvním sloupečku zaškrtněte libovolných 7 čísel z 33. Použít můžete například svá šťastná čísla (datum narození, datum svatby či rozvodu). Pokud chcete zvýšit vaši šanci na výhru, to samé udělejte i v dalších sloupečcích. Sloupečky vyplňujte postupně a nevynechávejte. Na sázence můžete označit i možnost NÁHODNÝ TIP a POČET SLOSOVÁNÍ. Zatímco u online sázky vám výherní tiket pohlídá hráčský účet, v případě papírové sázenky dbejte na to, abyste si uchovali doklad o sázce, který vás může jako jediný usvědčit z pohádkové výhry.

 

 

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

Kolik stojí Extra Renta?


Za jeden sloupeček Extra Renty zaplatíte 25 Kč, to se rovná jedné sázce, se kterou můžete soutěžit o hlavní výhru v podobě pohádkové renty na 20 let. Sázenka Extra Renty má sloupce 4, za plný tiket a 4 sázky tedy zaplatíte 100 Kč. Předplatit si můžete až 8 slosování.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Tabulka výher Extra Renta – co se dá vyhrát?


Loterie Extra Renta nemá rostoucí jackpot a výhry Extra Renty jsou pevně dané. Celkem má loterie pět výherních pořadí. Hlavním lákadlem hry je hlavní výhra v podobě renty 100 000 Kč měsíčně na pohádkových 20 let.

 1. pořadí (7 uhodnutých čísel) = RENTA 100 000 Kč/měs. na 20 let (24 000 000 Kč).
 2. pořadí (6 uhodnutých čísel) = jednorázová výhra 25 000 Kč.
 3. pořadí (5 uhodnutých čísel) = jednorázová výhra 1 000 Kč.
 4. pořadí (4 uhodnutá čísla) = jednorázová výhra 100 Kč.
 5. pořadí (3 uhodnutá čísla) = jednorázová výhra 25 Kč.

Herní jistinu loterie Extra Renta tvoří úhrn přijatých vkladů. Výherní jistinu loterie Extra Renta tvoří úhrn dosažených výher, v dlouhodobém průměru dosahuje 53,9% herní jistiny.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Jaká je pravděpodobnost výher v Extra Rentě?


Pravděpodobnost alespoň nějaké výhry v číselné loterii Extra Renta je 1 : 6,9 (v případě, že tipujete 1 sloupec).

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Jak je možné vybrat hlavní výhru?


V případě hlavní výhry v Extra Rentě můžete zvolit její pravidelné měsíční čerpání (tedy 100 tisíc měsíčně po dobu 20 let). Pokud se vám na miliony tak dlouho čekat nechce, pravidla hry umožňují také jednorázový výběr 24 milionů korun.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Kde a jak si vyzvednout výhru Extra Renty?


Pro vyzvednutí jednotlivých výher má Sazka svá pravidla, která se zpravidla odvíjejí od výše výhry. Pokud v Extra Rentě vyhrajete 3. až 5. pořadí, budete si moci peněžní výhru vyzvednout na libovolném prodejním místě Sazky. V případě, že vyhrajete 2. pořadí a s ním 25 000 Kč, budete se řídit pravidly pro vyzvednutí výhry do 100 tisíc korun. Ta umožnují vyzvednout výhru na libovolném prodejním místě Sazky, ale až po předchozí telefonické domluvě.

V případě, že vyhrajete hlavní výhru Extra Renty, tedy rentu 100 000 Kč/měs. na 20 let, zavoláte loterijní společnosti Sazka a domluvíte se na dalším postupu. U výher nad 270 000 Kč je potřeba osobně navštívit sídlo Sazky, ve kterém doladíte všechny potřebné detaily a hlavně si oficiálně svou výhru “převezmete“.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Zdanění výher z Extra Renty


Od 1. 1. 2020 všechny výhry v losech a loteriích v hodnotě nad 1 milion korun podléhají 15% dani. Daň z výhry odvede státu společnost Sazka. Výherci částky nad 1 milion korun bude vyplacena už zdaněná částka.

Pravidlo 15% daně z výhry v losech a v loterii platí i pro novou číselnou loterii Extra Renta. I přesto, že si zvolíte její postupné měsíční vyplácení, je to za rok v součtu částka vyšší než jeden milion korun, a proto výhru musíte danit. V případě měsíčního vyplácení vám tak Sazka na účet pošle už od daně očištěných 85 tisíc korun. Ani volbou měsíčního vyplácení se 15% dani tedy nevyhnete, a proto je z tohoto pohledu jedno, zda zvolíte jednorázové vyplacení částky (po zdanění 20,4 milionů Kč), nebo se každý měsíc po dobu dvaceti let spokojíte se stotisícovou výplatou (po zdanění 85 tisíc korun/měs.).

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Historie Extra Renty


Zatímco některé jiné loterie mají svou dlouhou hráčskou historii, loterie Extra Renta je zatím jako nepopsaný list papíru. Loterie je novinkou roku 2021 a poprvé se losovala 11. ledna. Sazka věří, že si ji hráči oblíbí právě díky její svěžesti, jednoduchým pravidlům a nízké ceně za sázku.

Zaujmout by hráče mohla hlavní cena Extra Renty, která je možností mnohaletého téměř nicnedělání. Vyhrát 100 tisíc korun měsíčně na 20 let, to už je trefa! Poprvé se to šťastnému sázkaři podařilo už 8. března. Výherce z Jihomoravského kraje vsadil 4 sloupečky náhodných čísel za 100 Kč. Šťastná se ukázala být čísla v prvním sloupci 12, 13, 17, 21, 23, 25 a 28.

Vyhrát v loterii formou renty je oblíbené především v zahraničí. Pro sázkaře Sazka her a loterií je to poměrně nové, i když ne tak docela. O rentu mohou hrát hráči v losech Rentiér, v minulosti se renta objevila i jinde.

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

Archiv tažených čísel Extra Renta za posledních 10 losování

 

Čtvrtek 23. 5. 2024

1
5
7
8
12
13
20

Pondělí 20. 5. 2024

4
8
12
16
30
32
33

Čtvrtek 16. 5. 2024

2
10
12
19
26
30
31

Pondělí 13. 5. 2024

2
5
9
11
15
19
32

Čtvrtek 9. 5. 2024

1
7
8
14
22
24
25

Pondělí 6. 5. 2024

2
14
15
23
27
31
32

Čtvrtek 2. 5. 2024

6
7
10
21
26
28
29

Pondělí 29. 4. 2024

1
5
6
7
9
12
18

Čtvrtek 25. 4. 2024

5
15
24
26
28
29
33

Pondělí 22. 4. 2024

8
12
19
24
26
28
31

Čtvrtek 18. 4. 2024

1
5
9
12
26
30
32

Pondělí 15. 4. 2024

1
16
20
21
27
29
32

Čtvrtek 11. 4. 2024

4
5
8
12
19
21
24

Pondělí 8. 4. 2024

5
12
20
21
22
30
32

Čtvrtek 4. 4. 2024

2
15
16
20
26
27
28

Pondělí 1. 4. 2024

3
5
14
16
21
27
32

Čtvrtek 28. 3. 2024

3
6
9
16
21
23
29

Pondělí 25. 3. 2024

3
8
14
19
23
26
31

Čtvrtek 21. 3. 2024

3
5
9
10
11
30
32

Pondělí 18. 3. 2024

2
4
7
9
22
23
24

 

 

Extra Renta výsledky / Extra Renta pravidla

 

4.4/5 - (34 votes)

34 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Anonym

  U každého losování pokud je tam střih tak to může být podezřelé.
  I ten notář je neznámá.Proč ho neukážou?A ty jejich losovací bubny to je věc!

 2. Anonym

  Jak jednoduché,vybrat čísla s nejmenší pravděpodobností výhry.
  To ten generátor hravě zvládne že???

 3. Franz

  Pěkný den přeji , čím to je že nelze dohledati po každém losování tabulky výher a vkladu , jak je to u jiných her , když extra renta začala hned nato padla hlavní a od té doby ani vidu ani slechu po dalších štastlivcích .

  1. Rony

   Vážený pane,tomu se říká oblbování lidí!!!

 4. Anonym

  Proč neuveřejníte výhry v loterii Renta??? Zjistěte to u provozovatele a zveřejněte to!!!

 5. Anonym

  No to jsou fakt směšné výhry,

 6. Anonym

  Nevěřte že vyhrajete!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru