EUROJACKPOT aktuální výsledky a výhry online
Sazka Eurojackpot výsledky – pátek 3. 12. 2021


Aktuální výsledky Eurojackpotu zde obvykle najdete kolem 20:25 hodin

Zdroj: Sazka.cz

 Eurojackpot páteční aktuální výhry


 EUROJACKPOT – tabulka výher
1. pořadí 2. pořadí 3. pořadí
5 181 884 Kč
Finsko 1x
Slovensko 1x, Polsko 1x, Slovinsko 1x, Norsko 1x, Německo 4x, Estonsko 1x, Dánsko 1x
1 341 192 Kč
Finsko 2x
Maďarsko 2x, Švédsko 1x, Německo 9x, Dánsko 1x
4. pořadí 5. pořadí 6. pořa
76 201 Kč
Česká republika 1x
5 100 Kč
Česká republika 27x
1 954 Kč
Česká republika 50x
7. pořadí 8. pořadí 9. pořadí
1 392 Kč
Česká republika 45x
518 Kč
Česká republika 783x
393 Kč
Česká republika 1 044x
10. pořadí 11. pořadí 12. pořadí
310 Kč
Česká republika 1 928x
261 Kč
Česká republika 4 254x
180 Kč
Česká republika 13 885x

EUROJACKPOT – výherní pořadí za uhodnutá čísla

EXTRA 6 – tabulka výher
1. pořadí
2. pořadí
3. pořadí 20 000 Kč / 14 x
4. pořadí 2 000 Kč / 87 x
5. pořadí 200 Kč / 974 x
6. pořadí 120 Kč / 9 336 x

EXTRA 6 – výherní pořadí za uhodnutá čísla

Příští tah se hraje o:


Jackpot Eurojackpotu: 1 476 000 000 Kč

Bylo vsazeno / šlo na výhry


Vsazeno Na výhry
33 211 140 Kč 16 605 570 Kč


Eurojackpot návod a pravidla


 

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jak se hraje Eurojackpot


Eurojackpot - logo

Eurojackpot – logo

Eurojackpot je mezinárodní loterijní hra, v níž je aktuálně zapojených 18 evropských zemí (Česká republika, Slovensko, Španělsko, Německo, Chorvatsko, Dánsko, Švédsko, Litva, Estonsko, Finsko, Lotyšsko, Island, Itálie, Slovinsko, Norsko, Nizozemsko, Maďarsko a Polsko).

V České republice Eurojackpot provozuje loterijní společnost Sazka a dá se vsadit už od 60 Kč za 1 sloupeček. Jackpot Eurojackpotu přesahuje běžně několik set milionů korun, ale často se vyšplhá až do miliard. Nejnižší možný jackpot činí 280 milionů korun a nejvyšší možný, který lze v Eurojackpotu vyhrát je 2,5 miliardy. Mimochodem věděli jste, že nejvyšší výhru v Eurojackpotu ve výši 2,466 miliard korun vyhrál Čech?!

Při vsazení tiketu se vždy tipuje 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10, kdy vašim cílem je uhodnout jich co nejvíce, v součtu ale minimálně 3. Pokud nemáte svá vymyšlená čísla, můžete využít tak zvaný náhodný tip. Šance na výhru jsou v obou případech stejné. Naráz můžete na jednom tiketu vsadit až 6 sloupců za 360 Kč.

K základnímu losování se v české Sazce pouze pro české sázkaře losuje ještě doplňková hra Extra 6, tedy dalších 6 čísel s možností vyhrát další peníze od 120 Kč po 2 miliony korun. Extra 6 stojí 40 Kč na celou sázenku, ať už vsadíte jakýkoliv počet sloupců. Plný tiket Eurojackpotu tak vyjde na 400 Kč.

Občasně Eurojackpot Česko losuje i věcné ceny, dovolené a podobně. Při věcných výhrách ale rozhoduje o výhře číslo vašeho vsazeného tiketu, žádná čísla tedy netipujete. Nezapomínejte také na to, že sázejícímu musí být nejméně 18 let.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Kdy a v kolik hodin se losuje Eurojackpot


Slosování Eurojackpotu probíhá jednou týdně, a to každý pátek večer. Eurojackpot se losuje ve finském hlavním městě Helsinky mezi 20 a 22 hodinou našeho času. Čas není pevně daný, neboť se čeká na zkompletování sázek všech zúčastněných států, obvykle jsou ale výsledky Eurojackpotu zveřejněny kolem 20:30 hodin. Doplňková hra Extra 6 se losuje pouze v České republice ve společnosti Sazka těsně po hlavním losování. Eurojackpot aktuální výsledky a výhry včetně Extra 6 si můžete zkontrolovat i na těchto stránkách pár minut po jejich zveřejnění. Kontrola tiketu je tak téměř okamžitá.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Kde, jak a do kolika hodin vsadit Eurojackpot


Sazka - logo

Sazka – logo

Sázenku Eurojackpotu můžete vsadit na všech prodejních místech Sazky, na jejích loterijních terminálech (trafika, Česká pošta…) nebo v obchodech (Penny market, COOP, Tesco) anebo můžete sázet také online přes internet. Vsadit na aktuální páteční losování lze přes terminál nejpozději v ten stejný den, a to do 19:00 hodin.

Loterijní terminály – ty naleznete všude, kde uvidíte logo Sazky, jako například v trafikách, na benzínkách, v některých sázkových kancelářích, na České poště a podobně. Mezi sázenkami si vyberete tu Eurojackpotovou a vyplníte tolik sloupců, kolik chcete vsadit. Čísla můžete mít svá vlastní anebo zaškrtnete políčko N pro náhodný tip.

Dále zaškrtnete, zda chcete hrát systémovou sázku, na kolik slosování má být váš tiket platný a zda chcete či nechcete hrát doplňkovou hru Extra 6. Poté předáte sázenku obsluze, ta ji projede terminálem a spolu s ní vám vrátí i vsazený tiket Eurojackpotu. Pakliže zvolíte náhodný tip, nemusíte dokonce ani nic vyplňovat. Stačí říct obsluze počet sloupců a to je vše. Po slosování si můžete taktéž nechat obsluhou zkontrolovat tiket Eurojackpotu, zda jste vyhráli či nikoliv.

Eurojackpot - kupóny (hrací karty)

Eurojackpot – kupóny (hrací karty)

V obchodech COOP, Tesco a Penny market naleznete u pokladen hrací kartičky (kupóny) s logem Eurojackpotu a mezi nimi si můžete vybrat, za kolik korun si chcete Eurojackpot vsadit (od 60 Kč do 400 Kč). Kartu přiložíte ke svému nákupu, obsluha kasy ji projede s ostatním zbožím, tím se vám

částka přičte k nákupu a kartičku si ponechá. Při zaplacení nákupu vám společně se stvrzenkou za něj vyjede i tiket Eurojackpotu. Na pokladnách nevyplňujete žádnou sázenku, čísla jsou vybrána náhodným tipem.

Eurojackpot - vsadit si online

Eurojackpot – vsadit si online

Online můžete Eurojackpot vsadit odkudkoliv, kde naleznete připojení k internetu. Podmínkou však je mít účet u Sazky a být přihlášený. Na úvodní stránce uvidíte fotografii Henriho hledícího do dáli a pod ním nápis Eurojackpot. Po kliknutí na něj se vám načte další stránka, na které se vám zhruba v její půlce v modrém rámečku zobrazí VSADIT SI ONLINE. Po načtení dalšího kroku si vyberete, za kolik si hodláte vsadit (od 60 Kč do 400 Kč) a vyplníte sázenku svými čísly anebo je necháte vybrat náhodným tipem. Dále se musíte rozhodnout, zda chcete hrát hru Extra 6 a kolikrát chcete, aby se váš tiket zúčastnil slosování.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jak vypadá sázenka Eurojackpotu a jak ji vyplnit


Eurojackpot - sázenka

Eurojackpot – sázenka

Každou sázenku Eurojackpotu, až na tu online, najdete v tištěné podobě. Naleznete na ní 6 sloupců s čísly od 1 do 50 a dále od 1 do 10. Tipujete vždy 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10. Jeden sloupec Eurojackpotu stojí 60 Kč, dva sloupce 120 Kč, atd. Pod každým sloupcem naleznete políčko s písmenem N, které znamená Náhodný tip. Jde tedy o to, že nemusíte tipovat svá vlastní čísla, ale necháte je za sebe náhodně vyplnit počítačem. Šance na výhru však zůstává stejná.

Dále na sázence Eurojackpotu v její spodní části naleznete takzvané systémové sázení, (o kterém si povíme níže) a také počet slosování. To slouží k tomu, kolikrát chcete, aby byl váš tiket v po sobě jdoucích losováních zapojen. Můžete si vybrat od jednoho týdne až po šest týdnů v případě, že současně zaškrtnete políčka 1+2+3. Čísla se totiž dají sčítat, váš tiket Eurojackpotu tak může být platný až měsíc a půl.

Jako poslední políčko, které na sázence Eurojackpotu naleznete, je doplňková hra Extra 6, kterou provozuje jen česká společnost Sazka a naleznete ji pouze v České republice. Extra 6 se hraje automaticky, pokud sami nezaškrtnete, že ji hrát nechcete. Částka vsazené sázenky s Extra 6 se tak navýší o 40 Kč.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Eurojackpot systém


Systémová sázka Eurojackpotu vám umožňuje tipovat více čísel, než jen 5 z 50 a 2 z 10, a to až 10 z 50 a až 10 z 10. Vše funguje tím způsobem, že s větším počtem vámi tipovaných čísel se vytvoří a vsadí tolik kombinací tiketů, aby obsahovaly všechna vaše čísla a přitom stále splňovaly pravidla hry, že vsadit lze na 1 tiket jen 5 čísel z 50 a 2 čísla z 10.

Při vyplňování papírové sázenky je systémová sázka Eurojackpotu vlevo dole pod označením Systém. V bílých čtverečcích označíte požadovaný počet (6 až 10 čísel) pro tipovaná čísla 5 z 50 (první pole) a v červených čtverečcích zase označíte požadovaný počet (3 až 10 čísel) pro tipovaná čísla 2 z 10 (druhé pole). Která konkrétní čísla chcete pro první a druhé pole tipovat, poté zakřížkujete pouze do prvního sloupce papírové sázenky (ostatní sloupce musí zůstat prázdné). Případně nemusíte vyplnit žádná a můžete označit “N“ jako náhodný tip.

Eurojackpot - systémová sázka

Eurojackpot – systémová sázka

S vyšším počtem tipovaných čísel máte větší pravděpodobnost výhry, razantně se vám ale bude zvyšovat počet vsazených sloupců a tím i cena, která činí 60 Kč za sloupec.

Příklad: U tipovaného maximálního počtu 10 čísel z 50 (namísto 5 z 50) a zároveň 10 čísel z 10 (namísto 2 z 10) máte 11 340 kombinací (sloupců), za které při ceně 60 Kč za sloupec zaplatíte 680 400 Kč!

U systémové sázky ale v případě výhry některého z vyšších pořadí vyhráváte i spousty pořadích dalších, neboť vaše výherní čísla budou úplně či částečně na dalších desítkách či stovkách vsazených tiketů Eurojackpot. Kontrola tiketu se pak může zdát komplikovaná, jednoduše ale jen berete v úvahu větší počet vsazených čísel. Eurojackpot aktuální výsledky a výhry, kterých může být značné množství, je ale v případě systémové sázky jistější kontrolovat přes některý ze Sazka terminálů.

Veškeré možné kombinace pro tipovaná čísla z prvního pole (5 až 10 z 50) a pro tipovaná čísla z druhého pole (2 až 10 z 10), včetně počtu kombinací a výsledné ceny za tiket Eurojackpotu, a také včetně počtu jednotlivých výher, najdete v následujících tabulkách po kliknutí na tento odkaz: Eurojackpot systémová sázka tabulky

(Tabulky si následně vpravo můžete tlačítkem plus zvětšovat).

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jak vypadá vsazený tiket Eurojackpotu a co obsahuje


Eurojackpot - vsazený tiket

Eurojackpot – vsazený tiket

Vezmete-li pro kontrolu tiket Eurojackpotu a pojedete očima od shora dolu, tak v jeho horní části naleznete logo Sazky, jako jejího provozovatele. Níže uvidíte název hry, kterou hrajete, tudíž Eurojackpot. Pokud jste si vsadili náhodným tipem, je tato informace uvedena hned pod názvem hry. V další řadě naleznete počet slosování (na kolik losovacích pátků bude váš tiket zařazený ve hře). Na konci řádku uvidíte datum, kdy se bude tiket účastnit eurojackpotového slosování.

Níže jsou očíslované řádky, za nimiž vždy naleznete vašich celkem 7 vsazených čísel (5 + 2). Kolik očíslovaných řádků naleznete na tiketu, ovlivňujete pouze vy, záleží totiž na tom, kolik jste vsadili sloupců. Maximum je 6 sloupců, každý po 60 Kč.

Pokud pojedete očima ještě níž, uvidíte název doplňkové hry Extra 6, její šestimístné číslo a označení ANO či NE podle toho, zda jste hru hrát chtěli či nikoliv. Pod šestimístným číslem naleznete částku, za kterou jste tiket Eurojackpotu vsadili. O řádek níž se nachází datum a přesný čas vsazení tiketu. V úplně spodní části naleznete číslo obstaravatelské licence a jeho QR kód.

Jestliže se někdy losují speciální věcné výhry Eurojackpotu, například Cesta kolem světa, losování automobilu a podobně, budete mít pod hrou Extra 6 tuto věcnou cenu zřetelně napsanou a pod ní několika číselný kód vztahující se právě k této věcné výhře.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Kolik stojí Eurojackpot


Peníze

Peníze

Cena tiketu Eurojackpotu se liší podle počtu vsazených sloupců a také zda chcete hrát společně s Eurojackpotem i hru Extra 6. Dále pak podle toho kolika slosování se tiket zúčastní a podle případné systémové sázky.

Za jeden vsazený sloupec zaplatíte 60 Kč, za dva vsazené sloupce 120 Kč a takto se částka násobí až do 360 Kč v případě vsazení šesti sloupců. Hra Extra 6 stojí 40 korun, čímž se celková částka o to navýší. Plný tiket tedy stojí 400 Kč.

Poté už hraje roli jen to, kolik týdnů po sobě bude tiket ve slosování, tím pádem se bude jeho cena násobit. Dále už s cenou může hýbat jen případné systémové sázení, které v podstatě navyšuje počet sloupců na více jak 6 až do počtu 11 340 sloupců za 680 400 korun!

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Uhodnuto 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 …. čísel v Eurojackpotu, jaké pořadí jsem vyhrál?


Pojďme si ukázat, o jaké výherní pořadí se při kontrole tiketu Eurojackpotu jedná, když uhodnete některá z čísel.

Níže v tabulce vidíte uhodnutá čísla z 50 + uhodnutá čísla z 10

Uhodnuto 1 + 0 = žádná výhra

Uhodnuto 2 + 0 = žádná výhra

Uhodnuto 0 + 1 = žádná výhra

Uhodnuto 0 + 2 = žádná výhra

Uhodnuto 1 + 1 = žádná výhra

Uhodnuto 2 + 1 = 12. pořadí

Uhodnuto 1 + 2 = 11. pořadí

Uhodnuto 3 + 0 = 10. pořadí

Uhodnuto 3 + 1 = 9. pořadí

Uhodnuto 2 + 2 = 8. pořadí

Uhodnuto 3 + 2 = 7. pořadí

Uhodnuto 4 + 0 = 6. pořadí

Uhodnuto 4 + 1 = 5. pořadí

Uhodnuto 4 + 2 = 4. pořadí

Uhodnuto 5 + 0 = 3. pořadí

Uhodnuto 5 + 1 = 2. pořadí

Uhodnuto 5 + 2 = 1. pořadí

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jaké jsou průměrné výhry v Eurojackpotu a dokdy je lze vybrat?


Výhry z Eurojackpotu je možné vybrat do 365 dní od losování. Platnost Eurojackpot tiketu je tedy maximálně 1 rok.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Průměrné zaokrouhlené výhry
1. pořadí 5 + 2 944 000 000 Kč
2. pořadí 5 + 1 14 00 000 Kč
3. pořadí 5 2 800 000 Kč
4. pořadí 4 + 2 116 000 Kč
5. pořadí 4 + 1 6 500 Kč
6. pořadí 4 2 900 Kč
7. pořadí 3 + 2 1 600 Kč
8. pořadí 2 + 2 570 Kč
9. pořadí 3 + 1 500 Kč
10. pořadí 3 400 Kč
11. pořadí 1 + 2 280 Kč
12. pořadí 2 + 1 220 Kč

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jaká je pravděpodobnost výher v Eurojackpotu?


Pravděpodobnost uhádnout všech sedm čísel je velmi mizivá, avšak ne úplně nemožná.

Počet uhodnutých čísel Pravděpodobnost výhry
5 + 2 1 : 95 344 200 (0,00000104883 %)
5 + 1 1 : 5 959 013 (0,0000167813 %)
5 1 : 3 403 150 (0,00002938454 %)
4 + 2 1 : 423 752 (0,00023598708 %)
4 + 1 1 : 26 485 (0,0037757221 %)
4 1 : 15 134 (0,00660763843 %)
3 + 2 1 : 9 631 (0,01038313778 %)
2 + 2 1 : 672 (0,14880952381 %)
3 + 1 1 : 602 (0,16611295681 %)
3 1 : 344 (0,29069767441 %)
1 + 2 1 : 128 (0,78125 %)
2 + 1 1 : 42 (2,38095238095 %)

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Co je to doplňková hra Extra 6


Extra 6 - logo

Extra 6 – logo

Extra 6 je doplňková hra Eurojackpotu za 40 Kč. Provozovatelem Extra 6 je pouze Sazka, proto ji můžete hrát jen v České republice. Čísla ve hře Extra 6 si nevybíráte sami, ale jsou náhodným tipem vygenerovány počítačem anebo se používá sériové číslo tiketu. Extra 6 nemůžete hrát samostatně, lze si ji tedy vsadit pouze se hrou Eurojackpot.

Extra 6 se losuje jednou týdně v Sazce, stejně jako Eurojackpot, tudíž každý pátek večer. Při losování je připraveno 6 osudí s deseti míčky označenými čísly od 0 do 9, proto se čísla v šestimístném čísle mohou i několikrát opakovat.

Ve hře Extra 6 můžete vyhrát pevně dané částky ve výši až dva miliony! Záleží však na tom, kolik koncových čísel se shoduje s těmi výherními. Při pouhém posledním shodujícím se čísle lze vyhrát 120 Kč.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Výše výher v Extra 6


Výherní pořadí Uhodnutá čísla (zprava od konce) Pevná výše výhry
1. pořadí 6 2 000 000 Kč
2. pořadí 5 200 000 Kč
3. pořadí 4 20 000 Kč
4. pořadí 3 2 000 Kč
5. pořadí 2 200 Kč
6. pořadí 1 120 Kč

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Jaká je pravděpodobnost výher v Extra 6?


Počet uhodnutých čísel (zprava od konce) Pravděpodobnost výhry
6 1 : 1 000 000 (0,0001 %)
5 1 : 100 000 (0,001 %)
4 1 : 10 000 (0,01 %)
3 1 : 1 000 (0,1 %)
2 1 : 100 (1%)
1 1 : 10 (10%)

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Losování věcné ceny


Eurojackpot - Cesta kolem světa

Eurojackpot – Cesta kolem světa

I s loterií Eurojackpot je možné vyhrát některé věcné nebo doplňkové výhry. Jako poslední věcná cena bylo sedmdesát Cest kolem světa v hodnotě 500 000 Kč každá. Ceny se losují v Sazce, vyhrát je můžou tedy jen sázkaři v ČR. Hry se zúčastní automatický každý, kdo si vsadí alespoň jeden sloupec Eurojackpotu.

Vyhrát věcnou výhru můžete i se vsazením jednoho sloupce, pokud však vsadíte více sloupců, šance na výhru se zvyšuje. Každý sloupec má totiž svůj vlastní sedmimístný kód, který se poté losuje. Například u systémové sázky můžete hrát až se 45 kódy.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Nejvyšší výhry v Eurojackpotu


Eurojackpot - nejvyšší výhry

Eurojackpot – nejvyšší výhry

Nejvyšší možnou výhrou v Eurojackpotu je 90 miliónů eur, v přepočtu přibližně 2,5 miliardy korun. Není však nemožné takovouto sumu vyhrát, v roce 2015 ji dokonce vyhrál jeden Čech z Pardubického kraje, který den před losováním vsadil náhodná čísla na plné sázence za 400 Kč. Tehdy se jednalo o rekordně nejvyšší výhru v Eurojackpotu vůbec. Přesně to dělalo 2,466 miliardy Kč. Na dosažení této sumy nemusíte mít ani vyplněný plný tiket. K nejvyšší výhře v Eurojackpotu vám totiž stačí jen 1 sloupeček za 60 Kč.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Statistiky Eurojackpotu a nejčastěji losovaná čísla


Nejčastěji losovaná čísla Eurojackpotu:

Číslo 19 bylo doposud vylosováno 39krát

Čísla 7, 14 a 18 byla vylosována 35krát

Číslo 13 bylo doposud vylosováno 34krát

Četnost v minulosti vylosovaných čísel ale nemá žádný vliv na to, která čísla budou tažena příště. Statistika je tedy čistě pro zajímavost.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Kde a jak zkontrolovat tiket a zjistit Eurojackpot výsledky


Sazka - terminál

Sazka – terminál

Svůj vsazený tiket Eurojackpotu si můžete zkontrolovat sami rovnou na těchto stránkách. Na tomto webu budou výsledky v jeho vrchní části vloženy pár minut po jejich zveřejnění a vy tak porovnáte výherní čísla a vaše čísla vsazená.

Ideální je, pokud si naši stránku 777cz.eu rovnou v počítači nebo na mobilu či tabletu přiřadíte mezi oblíbené. Dostanete se k nám případně i přes internetové vyhledávače, kdy zadáte “eurojackpot aktuální výsledky a výhry” nebo “eurojackpot výsledky kontrola tiketu”, případně jiné sousloví a přes nabízené výsledky hledání zvolíte náš web.

Další z několika možností je donést vsazený tiket kamkoliv, kde se nachází terminál Sazky. Tam tiket předáte obsluze, ta ho terminálem projede a zjistí, zda jste v Eurojackpotu vyhráli nějaké peníze či nikoliv.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Kdo je Henri z reklamy na Eurojackpot


Reklamy na nadnárodní loterijní hru Eurojackpot zná asi každý. Všichni si také hned vybaví muže, který vás láká na vsazení si šťastných čísel a vítá potencionální výherce do klubu miliardářů. O koho ale doopravdy jde? Je Henri vážně miliardář a vlastní letadlo či ostrov?

Eurojackpot - miliardář Henri

Eurojackpot – miliardář Henri

Sympatického a podle žen i sexy boháče Henriho hraje dvaačtyřicetiletý Johan van Vuuren pocházející z Jihoafrické republiky. Nyní se svou manželkou a jejich dvěma dětmi žije v Londýně ve Velké Británii. Johan se živí jako model a občasný reklamní herec. Můžete ho také spatřit v seriálech anebo v podřadnějších filmech. Snad proto byl vybrán, aby si pro českou reklamu na Eurojackpot zahrál Henriho z klubu miliardářů. Nikdo ho totiž v Čechách nezná, a proto byl ideální volbou.

A kde se reklamy s Henrim vůbec natáčely? Letiště, na kterém miliardář pilotuje své letadlo, naleznete v thajském Bangkoku. Malý ostrov s vodopádem Koh Samui, jenž si Henri koupil, můžete navštívit také v Thajsku. Pláže, po kterých se prochází, najdete zase v Dominikánské republice. Všechny reklamní spoty režíroval český režisér, scénárista, střihač a kameraman třicetiletý Tomáš Řehořek, který režíroval filmy jako Czech Made Man, Proměny anebo Signál.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Historie Eurojackpotu


Eurojackpot - historie

Eurojackpot – historie

Pojďme si povědět něco o historii loterie Eurojackpot. Víte třeba, jak vůbec Eurojackpot vznikl a kolik zemí se ho účastnilo v úplném startu? Anebo kdy se do hry přidala Česká republika? Pojďte se o hře Eurojackpot dozvědět více.

Nápad založit nejlepší mezinárodní loterii Eurojackpot vyšel na povrch v roce 2006, a to na popud hry Euromillions, kterou měl Eurojackpot překonat. Na prvním návrhu o vytvoření Eurojackpotu se podílelo celkem 6 evropských států – Dánsko, Finsko, Itálie, Německo, Nizozemsko a Slovinsko. O pět

let déle, v listopadu roku 2011, se všech 6 zemí sešlo v Amsterdamu, aby dokončily svůj nápad vyjednávání o založení loterie. Ihned po skončení konference se k doposud šesti státům přidalo ještě Estonsko.

Eurojackpot na sebe nenechal dlouho čekat, 17. března 2012 se začaly prodávat sázenky a 23. března 2012 proběhlo první slosování!

O tři měsíce později se do Eurojackpotu přidalo Španělsko a o sedm měsíců déle ještě Chorvatsko, Švédsko, Litva, Norsko, Island a Lotyšsko. Maďarsko a Česká republika se zapojily až o více než dva a půl roku od prvního losování, a to v říjnu roku 2014. Slovensko se přidalo ještě o další rok později.

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

 

Archiv tažených čísel Eurojackpotu za posledních 10 losování

 

3. 12. 2021 (pátek) ▼

26. 11. 2021 (pátek) ▼

19. 11. 2021 (pátek) ▼

12. 11. 2021 (pátek) ▼

5. 11. 2021 (pátek) ▼

Prémie 7 milionů Kč kód: 309-0446181310-202**

29. 10. 2021 (pátek) ▼

22. 10. 2021 (pátek) ▼

15. 10. 2021 (pátek) ▼

8. 10. 2021 (pátek) ▼

1. 10. 2021 (pátek) ▼

Obytný vůz kód: 274-2122787214-202**

 

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Eurojackpot a EXTRA 6 – výhry nad milion v roce 2021 (Česká republika)


19. 11. 2021 – 3. pořadí – 2 443 029 Kč


5. 11. 2021 – 2. pořadí – 9 064 350 Kč➤ 3. pořadí – 1 142 563 Kč


29. 10. 2021 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


17. 9. 2021 – 3. pořadí – 2 353 904 Kč


13. 8. 2021 – 2. pořadí – 21 235 501 Kč ➤ 3. pořadí – 2 936 247 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


30. 7. 2021 – 2. pořadí – 10 412 560 Kč


23. 7. 2021 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


16. 7. 2021 – 2. pořadí – 17 240 603 Kč ➤ 3. pořadí – 2 281 843 Kč


11. 6. 2021 – 3. pořadí – 5 878 761 Kč


4. 6. 2021 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


28. 5. 2021 – 2. pořadí – 69 344 666 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


12. 3. 2021 – 2. pořadí – 14 558 282 Kč


26. 2. 2021 – 2. pořadí – 29 413 574 Kč ➤ 3. pořadí – 2 595 314 Kč


29. 1. 2021 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


15. 1. 2021 – 2. pořadí – 30 000 913 Kč


 

 

Eurojackpot a EXTRA 6 – výhry nad milion v roce 2020 (Česká republika)


25. 12. 2020 – 3. pořadí – 2 821 822 Kč


4. 12. 2020 – 3. pořadí – 2 795 451 Kč


20. 11. 2020 – 3. pořadí – 3 380 491 Kč


30. 10. 2020 – 3. pořadí – 1 334 162 Kč


25. 9. 2020 – 2. pořadí – 6 038 180 Kč


24. 7. 2020 – 2. pořadí – 8 590 614 Kč


17. 7. 2020 – 2. pořadí – 2 487 647 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


19. 6. 2020 – 2. pořadí – 13 658 306 Kč


8. 5. 2020 – 2. pořadí – 12 815 420 Kč ➤ 3. pořadí – 2 261 544 Kč


3. 4. 2020 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


20. 3. 2020 – 3. pořadí – 1 731 083 Kč


6. 3. 2020 – 3. pořadí – 6 787 638 Kč


31. 1. 2020 – 3. pořadí – 1 835 794 Kč


24. 1. 2020 – 3. pořadí – 2 114 851 Kč


17. 1. 2020 – 2. pořadí – 29 697 384 Kč


10. 1. 2020 – 2. pořadí – 26 222 932 Kč


Eurojackpot a EXTRA 6 – výhry nad milion v roce 2019 (Česká republika)


13. 12. 2019 – 2. pořadí – 15 489 891 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


15. 11. 2019 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


23. 8. 2019 – 2. pořadí – 24 203 331 Kč ➤ 3. pořadí – 5 022 069 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


12. 7. 2019 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


28. 6. 2019 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


14. 6. 2019 – 1. pořadí – 1 411 860 488 Kč


10. 5. 2019 – 2. pořadí – 25 595 969 Kč ➤ 3. pořadí -1 706 712 Kč ➤ Extra 6 – 2 000 000 Kč


19. 4. 2019 – 3. pořadí – 2 057 974 Kč


22. 3. 2019 – 3. pořadí – 2 080 995 Kč


1. 3. 2019 – 2. pořadí – 11 678 372 Kč


22. 2. 2019 – Extra 6 – 2 000 000 Kč


2. 2. 2019 – 3. pořadí – 2 741 805 Kč


18. 1. 2019 – 1x Land Rover Discovery


 

 

 

 

Eurojackpot a EXTRA 6 – výhry nad milion v roce 2018 (Česká republika)


28. 12. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 3x Luxusní byt ➤ 4x Land Rover Discovery


21. 12. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 1x Luxusní byt


14. 12. 2018 – EXTRA 6 – 2 000 000 Kč


16. 11. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 1x Land Rover Discovery


19. 10. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 1x Land Rover Discovery


21. 9. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 1x Luxusní byt


17. 8. 2018 – Prémie Eurojackpotu – 1x Land Rover Discovery


15. 6. 2018 – 2. pořadí – 21 934 149 Kč


8. 6. 2018 – 3. pořadí – 2 481 241 Kč ➤ EXTRA 6 – 2 000 000 Kč


1. 6. 2018 – 3. pořadí – 2 362 714 Kč


18. 5. 2018 – 3. pořadí – 3 263 415 Kč


30. 3. 2018 – EXTRA 6 – 2 000 000 Kč


26. 1. 2018 – 2. pořadí – 38 418 425 Kč


19. 1. 2018 – 3. pořadí – 7 133 450 Kč


5. 1. 2018 – 3. pořadí – 2 045 432 Kč


 

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Přehled všech pátečních losování Eurojackpotu pro rok 2021


Leden Únor Březen Duben Květen Červen
1. 1. 2021 5. 2. 2021 5. 3. 2021 2. 4. 2021 7. 5. 2021 4. 6. 2021
8. 1. 2021 12. 2. 2021 12. 3. 2021 9. 4. 2021 14. 5. 2021 11. 6. 2021
15. 1. 2021 19. 2. 2021 19. 3. 2021 16. 4. 2021 21. 5. 2021 18. 6. 2021
22. 1. 2021 26. 2. 2021 26. 3. 2021 23. 4. 2021 28. 5. 2021 25. 6. 2021
29. 1. 2021 30. 4. 2021
Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
2. 7. 2021 6. 8. 2021 3. 9. 2021 1. 10. 2021 5. 11. 2021 3. 12. 2021
9. 7. 2021 13. 8. 2021 10. 9. 2021 8. 10. 2021 12. 11. 2021 10. 12. 2021
16. 7. 2021 20. 8. 2021 17. 9. 2021 15. 10. 2021 19. 11. 2021 17. 12. 2021
23. 7. 2021 27. 8. 2021 24. 9. 2021 22. 10. 2021 26. 11. 2021 24. 12. 2021
30. 7. 2021 29. 10. 2021 31. 12. 2021

Eurojackpot výsledky / Eurojackpot pravidla

Summary
Review Date
Reviewed Item
Eurojackpot - aktuální výsledky
Author Rating
51star1star1star1star1star

91 komentáře

Chci napsat komentář

 1. Algert

  Je hezké, že o článku víte, ale neodpovídali jste na něj. Navíc, tam to nikdo nečte. To, že je článek o prémiích zveřejněn v 02 hodiny ráno dne, ve kterém se losuje, je dost pozdě. A kdo to bude hledat a číst na poslední chvíli?!? Tato informace má být dostupná již v den, kdy jde sázku vsadit, tedy s předstihem! Navíc hodně lidí sází již od prvního dne, kdy lze sázenku podat, např.ihned následující den po posledním slosování, tady od soboty. Tudíž zveřejnění této informace až v den slosování je dost pozdě, nemyslíte?!? Asi ne, že!!!

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   na možností zveřejňovat prémie a podobně s větším předstihem se zamyslíme.

   777cz.eu

  2. TONDA

   Loterijní společnost Eurojackpot a Sportka manipulují s čisly, jak se jim líbí .Stačí že jejich partneří v Evropských zemích přípraví čísla,které nevyhrálí a pošlou jedo Lterijní společností Eurojackpot ve Finsku a potě ta společnost připraví čísla které nevyhravají.ty lídí které vyhravájé jsou jejích partnery .Pokud by to bylo jínak losování by začalo okamzitě po ukončení prodej losy .Jinak proč čekají hodinu po zastavení prodej ! .Tu hodinu potřebují aby mohli nachystat čísla které nevyhravají,a nebo vyhravajé uplně minimum a ty větší vyhry nechají pro ty lídí které s nima jsou domluvení.

 2. Algert

  A ještě jste mi neodpověděli na tenzo dotaz:

  Loterie Eurojackpot zařadila prémie, kromě klasického českého pátku konaného vždy 3. pátek v měsíci, také mimořádně na první a poslední pátek v květnu a k tomu na 3. pátek v červnu.

  Nechápu, co je mimořádného na 3. pátku v červnu, když před tím uvádíte, že je to klasický český pátek konaný vždy 3. pátek v měsíci ?!?

  Protiřečíte si, nemyslíte?

  1. 777cz.eu

   Ve větě chyběla informace, že je stále řeč o rentě 100 000 Kč na 2 roky. věta tedy byla upravena takto:

   “Loterie Eurojackpot zařadila prémie, kromě klasického českého pátku konaného vždy 3. pátek v měsíci, také mimořádně na první a poslední pátek v květnu (v obou případech renta) a k tomu ještě renta potřetí na klasický 3. pátek v červnu.”

   1. Algert

    Jo, teď tomu rozumím, děkuji. Vsadím tedy plný tiket, včetně šance.

    1. 777cz.eu

     V případě Eurojackpotu včetně Extra 6 (Šance je u Sportky). V obou případech ale v drtivé většině případů platí, že losování o prémii se účastní hráč automaticky, pakliže vsadí plný tiket (Eurojackpot za 400 Kč a Sportku za 220 Kč)

     777cz.eu

 3. Anonym

  proc nevihravaj 1 ceny cesi sazej a porad jenom 4 cena ja si mislim ze ve finsku jsou tx balonky magnetyzovany 2 vihrali cesi to uz je let a od te dobi jenom 4 ceny jeto podvod proto ze ceska republika nema euro

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   vpravo vedle výsledků na této stránce je možnost kliknout si na MILIONÁŘI 2020, čímž se vám zobrazí výhry českých hráčů od 1 milionu korun v Eurojackpotu…

   777cz.eu

 4. Regina 1

  dobrý den, všude se doočítám jen o sportce , eurojackpotu, 10 šťastných, ale nikde nejsou k vidění čísla zehry KENO. nedají se najít , jen sázení online .Kde se prosím dají nalést ??

 5. Anonym

  češi jako obvykle jenom plevy.

 6. Anonym

  prinejmensim sportka eurojackpot podivna hra jenom pro nekoho

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru