«

»

10x cesta kolem světa v pátečním Eurojackpotu

Foto a zdroj: Sazka

Cestování je top položkou na seznamu věcí, které chtějí lidé podniknout po výhře v loterii. V pátek 29. ledna Eurojackpot Čechům nabídne 10x cestu kolem světa. Pokud chcete, aby vám s balením na cesty pomohla Sazka, vstupte do hry s plným tiketem. 10x cestu kolem světa zastřešuje cestovní kancelář Fischer. Pokud ale budete chtít cestovat po vlastní ose, můžete si místo věcné výhry vybrat peníze a to krásných 500 tisíc korun. Kromě Prémie Eurojackpotu se v pátek hraje o 262 milionů korun.

První prémie letošního roku

I v roce 2021 se hraje doplňková soutěž Prémie Eurojackpotu. S rokem 2020 se Eurojackpot rozloučil luxusním bytem v Praze v hodnotě 15 milionů korun. Nový rok 2021 pro změnu přivítá prémií 10x cesta kolem světa.  V plánu má však rozdat další prémie, například luxusní byt v Praze, Land Rover Discovery, miliardářský víkend nebo obytný vůz. Nevadí, pokud jste dosud příliš necestovali. Světoběžníky z vás mohou udělat teprve až výherní výsledky Eurojackpotu.

Cestování povznáší ducha

Jak efektivně utratit peníze z výhry? Cestování je ideální způsob, jak proměnit peníze ve zkušenosti a zážitky. Cestování je způsob relaxace i učení zároveň. Cestování bezesporu povznáší ducha a Eurojackpot mu letos přeje. Ať už se vydáte na deset různých cest kolem světa, s partnerem si užijete 7 miliardářských víkendů s vlastním letadlem, nebo začnete cestovat v obytném voze, popřejeme vám šťastnou cestu. Nejdříve ze všeho vám však budeme držet palce pro šťastnou ruku při výběru výherních čísel. O hlavní výhru v Eurojackpotu soutěží 18 různých zemí, ale souboj o Prémii Eurojackpotu je čistě jen mezi Čechy. Tak zabojujte!

Tiket Eurojackpotu je vaší vstupenkou ke svobodě. Zároveň i letenkou, vlakovým lístkem či mapou pro prozkoumání světa křížem krážem.  Výhra v Eurojackpotu vás doma dřepět rozhodně nenechá!

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. zvědavý = po marném hledání

  Dobrý večer : Chtěl jsem se dotázat, kde je zveřejněno těch 50 výherců cesty kolem světa, kteří byli vylosováni v pátek dne 29. ledna 2021. Samozřejmě ne jména sázejících, ale čísla podaných sázenek. Děkuji za odpověď vystavenou někde na dostupném místě internetu, kde to nelze přehlédnout.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   je to 10 cest a najdete je v menu pod: EUROJACKPOT aktuální výsledky.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru