«

»

2 478 000 000 Kč… je částka, o kterou dnes můžete hrát v Eurojackpotu!

Foto: Sazka

Eurojackpot už se zase nafoukl do obřích rozměrů. Dnes 31. ledna se hraje o více než 2,4 miliardy korun. Tato částka může být vaše za předpokladu, že trefíte šťastná 5+2 čísla, přitom hrát můžete už s jediným sloupečkem za 60 Kč.

Budete třetím Čechem, který se postaví na příčku prvního pořadí?

Jelikož Eurojackpot hraje celkem 18 zemí, stojí na trefu jeho prvního pořadí dlouhé fronty sázkařů, kteří doufají ve vítězství a osud miliardáře. Jenže tyto fronty zdržuje i celkem vrtkavá pravděpodobnost výhry. Ani to však není důvodem, proč byste měli propadat panice. Vždyť dvěma Čechům se to už podařilo. Jeden si odnesl výhru téměř 2,5 miliardy korun (15. května 2015) a druhý menší výhru přes 1,4 miliardy korun (14. června 2019). Proč byste tedy nemohli být zrovna vy třetím Čechem v historii, který výherní výsledky Eurojackpotu trefí? Vzhledem k historii byste byli třetí, ale co se výše výhry týče, měli byste jasné první místo. Částka přes 2,478 miliardy korun je o něco vyšší než částka 2,466 z roku 2015.

Ani druhá pořadí Eurojackpotu nejsou marná

Ostatně když ne první pořadí, tak alespoň nějakou výhru… v tom případě ani výhry druhého pořadí nejsou špatné. Své o tom ví český sázkař, který si z druhého pořadí Eurojackpotu 28. května 2021 odnesl přes 69 milionů korun. A to už nejsou žádné drobné. Prozatím nejvyšší letošní výhrou v českém eurojackpotovém rybníčku je ta z 10. ledna ve výši přes 8,8 milionu korun. Dobrou zprávou je, že do snu o životě miliardáře můžete investovat pouhých 60 korun. S více sloupečky je pravděpodobnost výhry samozřejmě vyšší, ovšem v případě správného výběru čísel k miliardové hře plný tiket nepotřebujete.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru