«

»

2 miliardy měl týdny v autě, nechtělo se mu kontrolovat tiket

Foto: national-lottery.co.uk

Boháče z něj udělala nejen loterie, ale i partnerka

Společnost Sazka umožňuje svým sázkařům sázet loterie (Sportka, Eurojackpot, Šťastných 10, Rychlé kačky,…) online pomocí počítače, mobilního telefonu či tabletu. Při online sázení si nemusí hráči uschovávat papírové tikety se vsazenými čísly a také jej nemusí kontrolovat. Pár minut po slosování totiž kontrolu provede samotný systém a případnou výhru oznámí přímo v hráčském účtu v záložce Moje sázky a také přes e-mail. Oznámení o výhře vyšší než 1 000 korun dostanou i členové Sazka Klubu, kteří sází pomocí Sazka Karty, a to zprávou na e-mail nebo mobilní telefon.

Online kontrolu by zajisté potřeboval i Angličan Andrew Clark (51), který si před časem vsadil loterii EuroMillions. Tiket totiž následně odložil v autě k ostatním stvrzenkám o vsazení a už jej nezkontroloval. Udělal to až poté, co ho k tomu po několika týdnech donutila jeho partnerka Trisha. Andrew vzápětí zjistil, že se stal majitelem jackpotu činícím 76 milionů liber (v přepočtu přes 2,1 miliardy korun). Výherce si se svou partnerkou za nově získané peníze pořídil nový dům. Díky desítkám milionů liber Andrew také přemýšlí, že půjde do předčasného důchodu.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru