«

»

2,29 miliardy z Eurojackpotu míří do Německa

Foto: pixabay

Tak se to podařilo, 28. května po několika pokusech Eurojackpot padl a  2,29 miliardy míří do Německa. V pátek 4. června je ve hře 270 milionů korun. Kus z výherního koláče si ukrojil i sázkař z Jihočeského kraje, který se spolu s dalšími hráči z Německa (3x) a Dánska (1x) postavil na stupínek druhého výherního pořadí. Vsadil plnou sázenku náhodných čísel včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč a z pátečního Eurojackpotu si odnesl téměř 70 milionů korun. Výherci samozřejmě gratulujeme!

Pro Čechy štědrý Eurojackpot

Eurojackpot výherní výsledky Čechům tentokrát přály více, než je obvyklé. Miliardy sice zamířily do Německa, téměř 70 milionů však přistálo na účtu českého sázkaře. Čechům se dařilo i ve hře Extra 6. Jeden šťastlivec trefil první pořadí této doplňkové hry a s ním i krásné 2 miliony korun. Co se výhry prvního pořadí ve hře Extra 6 týče, je to letos teprve druhá trefa. První dva miliony ze hry Extra 6 si v roce 2021 odnesl Čech 29. ledna. V Extra 6 se minulý pátek bodovalo i ve druhém výherním pořadí. Hned čtyři sázkaři si odnesli 200 tisíc korun.

Češi se na předních příčkách Eurojackpotu jen tak nevidí

Výherní tabulku z pátku 28. května bude brát řada Čechů jako velkou motivaci pro příště, až se Eurojackpot znovu dostane do formy. Aktuální výsledky Eurojackpotu svědčí o tom, že se štěstí nad Českem mihne jen tehdy, když tomu přejí čísla a to zase není tak často. Dá se to ale čekat, protože z dovolenkových destinací má štěstí na výběr dalších 17 sázkařských zemí! Tak třeba příště miliardám poskytne azyl váš bankovní účet. K větším výhrám v roce 2021 patří ta ve výši 30 milionů z 15. ledna nebo výhra 29 milionů z 26. února. Výhra téměř 70 milionů korun z minulého pátku tak patří k zatím nejvyšším českým výhrám v Eurojackpotu pro tento rok.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru