«

»

5 důvodů, proč si zahrát Eurojackpot

Foto: Sazka

I přesto, že se v souboji o miliardy v Eurojackpotu utkává 18 zemí světa (mezi nimi samozřejmě i Česko), k jackpotovému korytu se docela často dostávají i Češi. V květnu 2015 padla rekordní výhra 2 miliardy a 466 miliónů, kterou vyhrál Čech. O čtyři roky později si další Čech na svůj účet připsal 1,4 miliardy korun také z eurojackpotového fondu… to už jsou dva pádné důvody, proč se o Eurojackpot výsledky pokusit také. My jich však pro vás máme mnohem víc!

  1. Minimální výhra v Eurojackpotu vás zajistí na stáří, maximální výhra vám zařídí ráj na zemi

Eurojackpot neustále roste, a proto se sázející mohou těšit na stále vyšší výhry. Spousta loterií má ale svůj strop. Ten je v případě Eurojackpotu postaven ve výšce přibližně 2,5 miliardy, tedy přesněji řečeno 90 milionů eur. Taková suma vám dokáže zařídit ráj na zemi. Minimální výhra za 1. pořadí je nastavena na zhruba 270 miliónů (10 milionů eur). I taková sumička vás dokáže zabezpečit na stáří.

  1. Kde jinde jste ve hře spolu s Finy, Estonci, Němci…

I přesto, že Eurojackpot není přetahovaná a k Eurojackpot výsledkům se nedostanete díky vyhrané páce… můžete mít pocit, že kromě osudu soutěžíte také s Finy, Estonci, Němci… zkrátka se zeměmi, které patří do eurojackpotové osmnáctky. A v které jiné hře se takhle snadno můžete utkat s jinými národy? Eurojackpot se hraje dokonce i na Islandu!

  1. Výherní výsledky Eurojackpotu k výherci dorazí až z Finska

U nás v Česku má loterii Eurojackpot pod záštitou společnost Sazka. Eurojackpot výsledky se však losují až v dalekém Finsku. A i přesto si najdou cestu až k nám do Česka. Stačí se podívat na seznam výherců Eurojackpotu.

  1. Doplňkové hry mají své kouzlo

Když už náhoda, tak pořádná! Proto se v Eurojackpotu mohou čeští sázkaři kromě hlavních výher těšit i na výhry v rámci doplňkových he. V případě hry Extra 6 můžete v 1. pořadí navíc vyhrát až 2 milióny díky tomu, že bude vylosované celé sériové číslo vašeho tiketu.

V další doplňkové hře Český pátek navíc Češi hrají kromě hlavních výher i o věcné ceny – automobily, miliardářské víkendy, apartmány v zahraničí a tak dále.

  1. Eurojackpot můžete hrát sice jen 1x týdně, jeho výhry jsou však několikanásobně vyšší než ve Sportce

Dalším důvodem, proč si vsadit Eurojackpot, jsou vysoké výhry, které několikanásobně převyšují ty ve Sportce. Eurojackpot sice hrajete jen 1x týdně – vždy v pátek, v případě trefy do Eurojackpotu však na tom budete mnohem lépe, než v případě Sportky, kterou můžete hrát až 3x týdně (to když se k pravidelnému slosování přidá i slosování mimořádné).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru