«

»

6 rozumných věcí, které můžete udělat s výhrou ve Sportce

Foto: pixabay

S velkou výhrou ve Sportce se dá udělat řada nerozumných věcí. Přesto věříme, že většina výherců bude hledat možnosti, jak s výhrou v loterii naložit co nejrozumněji. Níže jsme pro vás sepsali tipy.

  1. Přestěhujte se díky Sportce do vlastního

Už dost bylo placení nájmu. Sportka výsledky vám třeba zajistí bydlení ve vlastním, tak proč toho nevyužít? Stanete-li se miliardářem díky Eurojackpotu, vlastní bydlení zaplatíte nejspíš i vašim dětem. Ty tak konečně opustí své rodné hnízdo.

  1. Pořiďte si byt v dobré lokalitě, který budete pronajímat

Abyste těch domů neměli málo, pořiďte si k tomu i vlastní byt k pronájmu. Třeba v Praze už vám slušný pravidelný příjem hodí malá garsonka. Koupě bytu na pronájem bylo a stále je velmi dobrou investicí.

  1. Sportka vám pronajme i jiné věci

Další způsob, jak nenechat výherní peníze ležet ladem (berte nás s nadhledem) je pronájem dalších věcí, jako jsou třeba parkovací místa, pracovní bagr, dodávka, karavan…

  1. Investice výhry do zlata, stříbra, platiny a diamantů

Výhra ve Sportce se vám jen tak nerozkutálí, když určitou část z ní investujete do zlata, dalších cenných kovů a diamantů. Aby byla investice dobrá, musíte se v oblasti maličko orientovat. Poradit se však můžete i s odborníkem. Když vás však skupování cenných mincí baví, není o čem přemýšlet.

  1. Investice vyhraných peněz do znalostí

Vyhrané peníze v loterii můžete vložit do sebe formou nových znalostí. Vystudujte nějakou školu, zaměřte se na kurzy, které vás budou bavit a posunou vás v životě o něco dále. Cestujte a poznávejte svět.

  1. Spoření

Něco z výhry ve Sportce by mělo přistát i na vašich spořících účtech. Abyste ve stáří nemuseli na Sportku, Eurojackpot či Šťastných deset jen vzpomínat v čase minulém, zabezpečte se už teď.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru