«

»

65 milionů leželo ve spamu…

Foto: pixabay

Ani po tom, co z obavy ze ztráty tiketu Extra Renty nebo jiné loterie sázíte raději online, nemáte jistotu, že o svou výhru nepřijdete. Mluvit o tom může Laura Spearsová z Oaklandu, které oznámení o výhře v loterii spadlo do spamu.

Výhra v loterii může skončit v koši, v pračce nebo ve spamu…

Maximální Extra Renta výherní výsledky 100 tisíc korun měsíčně po dobu 20 let jsou natolik velké, že je snad ani nejde někam založit. A přesto se to děje! Pokud jste se odkázali pouze na papírový tiket, reálně nad vámi visí riziko jeho ztráty, vyprání v pračce či sežrání psem. Ovšem ani v případě online sázení to nemusí být o moc lepší. Přesvědčila se o tom sázkařka Michiganské loterie, která si loni na Silvestra vsadila online. Na výhru pak kvůli náročnému povolání zdravotní sestry dočista zapomněla. Úplně náhodou ji našla ve spamu svého emailového účtu. Když totiž hledala chybějící email od kolegy, o kterém kolega tvrdil, že jej určitě poslal, otevřela spamovou složku. V ní se mimo jiné ukrývala i zpráva o tom, že je výherkyní v přepočtu 65 milionů korun.

Výhra v loterii, která vám vyrazí dech

Samotná výhra v Extra Rentě je zarážející. Ale fakt, že si ji kvůli zařazení do spamu málem ani nevyzvednete…, tak z toho mrazí. Naštěstí našla výhra svou majitelku a ta může díky neuvěřitelnému štěstí začít nový život. Při přebírání výhry Laura Spearsová ujistila všechny přítomné, že nyní si bude spam kontrolovat častěji. Co kdyby tam bylo oznámení o další výhře v loterii?

Jak je vidět také Laura patří k těm sázkařům, kteří nehodlají přestat sázet ani po tom, co jejich bankovní účet praská ve šveh díky milionům z výhry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru