«

»

7 důvodů, proč utajit dobře trefený Eurojackpot

Foto: pexels

Představte si, že sázíte pravidelně a doufáte v to, že zkontrolujete Eurojackpot výsledky a ono vám to vyjde! Bezesporu za sebou máte řadu zklamání a neúspěchů… když v tom najednou padne. Máte pocit, že nejspíš vybuchnete, když to nikomu neřeknete. Možná byste se ale v tuto chvíli měli ovládnout a o stamilionech či miliardách z Eurojackpotu nikomu nic neříkat. Proč Eurojackpot utajit?

  1. Peníze kazí charakter

Pokud se nebudete chtít dělit o peníze, které vám společnost Sazka pošle na váš účet, nemusíte. Chce to jen vymyslet dobrý důvod. Diplomatickým důvodem, proč si Eurojackpot nechat jen pro sebe je ověřená skutečnost, že peníze kazí charakter. Tudíž veškeré riziko raději vezmete jen na sebe.

  1. Eurojackpot vám budou ostatní závidět

Jen těžko si dokážeme představit někoho, kdo vám Eurojackpot bude ze srdce přát. Běžnějším scénářem bude, že vám jej budou všichni závidět. Když výhru utajíte, předejdete i závisti.

  1. Peníze utajíte, abyste se s nimi mohli napřed vyrovnat

Tak velkou výhru, jakou je hlavní cena Eurojacpotu, lze jen těžko zpracovat během pár chvilek. Důvodem, proč výhru utajíte, tudíž může být fakt, že ji chcete napřed zpracovat v sobě.

  1. O Eurojackpotu vědí všichni, jen vy ne

Byl výjimečný den, pátek a padl Eurojackpot. Zatímco všichni pravidelní sázkaři si zkontrolovali svůj tiket a zpracovali zklamání, vy ještě nic nevíte. Třeba proto, že jste si vsadili výjimečně, tiket někde založili a teď je z vás chudý miliardář. Radíme, dobře si kontrolujte své tikety!

  1. Eurojacpot je na vaše velké plány tak akorát

Člověk by měl v první řadě myslet na sebe. A proto Eurojacpot utajíte i z toho důvodu, že je tak akorát na vaše velké plány a tudíž se dělit nemůžete. Nedivíme se! Pohádkový život na vysoké noze je nákladný.

  1. Výhru utajíte, protože do ní nikomu nic není

K utajení Eurojackpotu máte jednoduchý a vševysvětlující důvod – nikomu do výhry nic není a tečka!

  1. Ještě nevíte, jak s výhrou naložit

Výhru v Eurojacpotu můžete utajit i proto, že jste se ještě nerozhodli, jak s ní naložíte. Do té doby, než se tak stane, je dobré držet výhru v tajnosti.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru