«

»

9 milionů za to, že mu některá žena při sexu přivodí infarkt

Foto: pixabay

Asi před sedmi lety světem prolétla raritní nabídka. Německý playboy Rolf Eden (v té době mu bylo 83 let), vypsal odměnu ve výši devíti milionů korun té ženě, která mu při sexu přivodí infarkt. Rolf Eden byl smířený s tím, že se smrti nevyhne. S tím se nedalo nic dělat. Co ale mohl změnit, byl způsob své smrti. A o to se jednu dobu pokoušel. Vzhledem k tomu, že letos oslavil své 90. narozeniny, má nejspíš devět melounů pořád odložených bokem na svém bankovním účtu. A co vy? Vyhradili byste si po výhře ve Sportce nějaké miliony bokem pro specifický způsob vaší smrti?

Miliony neměl z loterie

Až vyhrajete ve Sportce, bude vás napadat jeden bláznivý nápad za druhým. O to bláznivější je, že všechny vaše nápady budete moci díky milionům na kontě také uskutečnit. Své o tom ví i německý playboy a podnikatel Rolf Eden, který veřejně vypsal nabídku ve výši devíti milionů korun. Tato tučná suma měla přistát na kontě ženy, která Rolfovi při sexu přivodí infarkt. Celý život Rolfa Edena se točil kolem sexu a žen. A proto ani tento netradiční požadavek není v jeho případě nijak zvláštní. Jak říkal: „musí to být ta nejkrásnější smrt na světě”.

Nutno podotknout, že miliony vydělal ve svém nočním klubu (neměl je tedy lehce nabyté z loterie). Zajímavé je i to, že v době, kdy tuto nabídku učinil, měl Rolf Eden po svém boku přítelkyni. Že by jí to vůbec nepohoršovalo? Ať tak či tak, žádné slečně se zatím nepodařilo Rolfa přivést na onen svět skrz orgasmus.

Tento případ jen dokazuje, že k milionům se můžete dostat i jinak než skrze výhru ve Sportce. Stejně si ale myslíme, že po tom, co trefíte Superjackpot Sportky, si na umírání ani nevzpomenete.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru