«

»

92 miliónů důvodů k tomu, zahrát si šachy

Foto: pixabay

Po tom, co trefíte výherní výsledky Eurojackpotu, můžete zatoužit koupit si deskovou hru šachy. A ne jen tak ledajaké šachy! Máte štěstí, protože jeden výjimečný šachový set bude v brzké době na prodej. Ze zlata, diamantů a perel jej vytvořil australský zlatník Colin Burn. Vyšperkoval je do hodnoty 92 miliónu korun, takže už jen stačí trefit Eurojackpot.

Nejdražší šachy na světě

Ani nemusíte umět hrát šachy na to, abyste si po výhře v loterii koupili velmi netradiční set této královské hry. Protože jsou zlaté řetízky a náušnice už okoukané, pouští se zlatníci z celého světa do o něco větších výtvorů. Tyto výtvory jsou jedinečné, unikátní a drahé. Většinou je pro ně uspořádaná i výstava. Ani nejdražší šachy na světě na tom nejsou jinak. Na chvíli se vystaví, ať se jejich krásou může pokochat co možná nejvíce zájemců. Pak se zúčastní turnaje nejlepších šachových hráčů… no a pak je chce zlatník prodat. Co taky s nimi? Pokud jsou tedy šachy ještě k mání, vydělat si na ně můžete každý pátek v loterii Eurojackpot.

Proč by měl milionář hrát šachy?

Po výhře ve Sportce či v jiné loterii už nemusíte nic dělat. Vůbec nikdy nic. Nadbytek času a minimum povinností může způsobit to, že se začnete nudit. Proto mohou být právě šachy vhodným způsobem, jak zabít nudu. Mimo to jsou šachy nazývané hrou králů… no a vy se po výhře v loterii budete mít přímo královsky!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru