«

»

A čím jste se na Valentýna vytáhli vy?

Foto: pixabay

Zatímco někdo koupí své partnerce na Valentýna kytku, jiný jí nechá na zakázku vyrobit automobil značky Bugatti. Jó, když se vám v životě přihodí výherní výsledky Eurojackpotu, budete si moci podobně vyskakovat i vy. I přesto, že od letošního Valentýna uběhl už nějaký ten pátek, sdílet s vámi musíme milionový příběh, který s ním souvisí. Do automobilky v Londýně přišel nejmenovaný zákazník s tím, že chce své partnerce na Valentýna nechat vyrobit vůz Bugatti Chiron Sport v růžové barvě, kterou automobilka dokonce nemá ani ve vzorníku. Protože je však automobilka nakloněná netradičnímu řešení, růžový Bugatti Chiron Sport se jménem Alice (nejspíš jméno partnerky) z linky vyjel.

Růžový vůz Bugatti stál více než 68 milionů korun

Cena sportovního vozu Alice není známa. Ale vzhledem k tomu, že tradiční řada vozů Bugatti Chiron Sport začíná na 68 milionech, bude čtyřkolá Alice o dost dražší. Luxusní vůz vyrobený na míru kombinuje matně bílou barvu s jemně růžovým odstínem, který byl v historii značky Bugatti použitý úplně poprvé. Vůz je vyveden do posledního detailu. Zdalipak i vám bude na detailech více záležet po tom, co vyhrajete v Eurojackpotu?

Na auta za desítky milionů nemáte?

Ulít si bokem pár desítek milionů, abyste své partnerce udělali na Valentýna překvapení, to se nepoštěstí jen tak někomu. Co se vám ale může podařit, je luxusní vůz (i když o dost levnější) vyhrát ve Sportce nebo v Eurojackpotu. Obě loterie sem tam do hry vloží luxusní vozy, které lze většinou vyhrát s plným tiketem a díky šťastnému číslu vašeho tiketu (nebo vaší internetové sázky). Tak nás napadá, je romantické dát partnerce k Valentýnu vsazený tiket Sportky nebo Eurojackpotu? Nejspíš záleží na výherních výsledcích dané loterie. Pokud bude tiket výherní a milionový, bude to bezesporu ten nejromantičtější dárek pod sluncem… v ostatních případech budete za padoucha, který neví, co se na Valentýna sluší a patří!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru