«

»

A co takhle k MDŽ plný tiket Sportky?

Foto: pixabay

Květina, dárek a Sportka

Mezinárodní den žen se každoročně slaví 8. března, a to ustáleně v tento datum už od konce první světové války, oficiálně pak od roku 1975. Je to dost dlouhá doba na to, aby každý muž věděl, čím by měl ženu či ženy k MDŽ v tento den obdarovat. Většinou jde o květinu a k ní možná nějaký ten dárek, což je klasika.

Pokud se ale chcete odlišit, můžete ke svým zaběhnutým zvykům přidat i něco originálnějšího, jako třeba plný tiket Sportky. Díky tomu, že MDŽ tentokrát vychází přesně na neděli, k tomu máte ideální možnost. S plným tiketem totiž předáte nejen zajímavý dárek, ale také příležitost k výhře aktuálně přesahující 132 milionů korun! A teď si představte, že by to skutečně vyšlo, to by byl dárek!

Kdo je spořivější a nechce do originality v podobě vsazené plné Sportky investovat přes 2 stovky, může vsadit za méně. Ve výhrách pak může očekávat přibližně 41,6 a 4,9 milionu za první pořadí anebo 1,55 milionu a 900 tisíc za pořadí druhé. V jackpotu Šance se ukrývá 6 430 000 Kč, takže ta dvacka navrch, tím spíše když je MDŽ, by také nemusela být marná investice.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru