«

»

A co účtenky? Účtenky máte?

Foto: depositphotos

Buď dnes anebo nikdy!

Do slosování osmadvacátého kola Účtenkovky, které se uskuteční v sobotu 15. února, zbývají už jen 3 dny. Dnešní středa 12. je tak posledním dnem, kdy ještě můžete prohledat všechny své skrýše a kapsy u oblečení, jestli se vám někde neukrývá nějaká lednová účtenka vydaná mezi daty 1. až 31. 1. 2020. Pokud ano, nezapomeňte ji do dnešní půlnoci zaregistrovat. Zítra ne že by už mohlo být pozdě, ono totiž v opačném případě pozdě bude.

Jak se říká, štěstí přeje připraveným. Pokud vám jde o nějakou z více jak 30 000 výher, snažte se do účtenkové loterie přihlásit účtenek co nejvíce. Pozor ale. Největší povolené množství je 500 účtenek za měsíc na jeden hráčský účet, přičemž limitní je počet pokusů o registrování a nikoliv počet účtenek zdárně přihlášených.

Podvádět se nevyplácí

Pokoutné a nezákonné obstarávání paragonů může v krajním případě vést nejen k nevyplacení případné výhry, ale třeba také k uzavření hráčského účtu a v tom nejkrajnějším případě i k trestnímu oznámení, které Ministerstvo financí už také podalo. Registrujte proto do Účtenkovky jen účtenky, které jsou skutečně vaše anebo se vztahují k vaší rodině. Pokud v obchodě omylem sáhnete po účtence jiného zákazníka, nikdo vám za to hlavu neutrhne. Myšlena je výměna účtenek ve velkém po internetu, generování účtenek malých hodnot přímo prodejcem a podobně.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru