«

»

Aby s ním mohl pes letět v kabině, neváhal zaplatit soukromé letadlo

Foto: pexels

O radost z výhry v Extra Rentě se určitě podělíte i s vašimi věrnými zvířecími mazlíčky. Po tom, co vám na účtu přistanou miliony, je třeba ušetříte letu v zavazadlovém prostoru a vezmete je s sebou do kabiny, ať to stojí, co to stojí. Přesně to totiž udělal známý švédský influencer, který neváhal zaplatit 80 tisíc dolarů za soukromé letadlo, jen aby se jeho mopslíkovi neudělalo v zavazadlovém prostoru špatně.

Jen jedno kilo navíc stálo influencera přes 1,8 milionu korun

Švédský influencer Felix Arvid Ulf Kjellberg, který je známý spíše pod svou přezdívkou PewDiePie, nemá o peníze nouzi. Milionové sumy, které vám mohou přinést také Extra Renta výherní výsledky, on běžně vydělává svými příspěvky, které sleduje přes 111 milionů odběratelů. A proto, když se dozvěděl, že jeho mopslík musí do Japonska letět v zavazadlovém prostoru, protože váží jen o jedno kilo více, než je stanovený limit pro váhu zvířecích mazlíčků v kabině, neváhal a zaplatil soukromé letadlo. Cesta ze Švédska do Japonska, kde se chtěl usadit, ho vyšla na pro většinu lidí neuvěřitelných 80 tisíc dolarů (v přepočtu tedy víc než 1,8 milionu korun). Tolik by někdo za letenky nedal ani po výhře v Extra Rentě.

Své majitele vyjdou zvířecí mazlíčci pěkně draho

O tom, že zvířecí mazlíčci něco stojí, nelze pochybovat. Někdy jsou jimi majitelé natolik posedlí, že za ně neváhají utrácet částky úměrné výhrám v Extra Rentě. Naopak někdy jsou majitelé vysokým účtům za svého mazlíčka vystaveni nedobrovolně. A to je také případ Angličana Russela Jonese a jeho psa Boba. Jelikož Bob začal kulhat, neváhal páníček utratit tisíce korun za rentgen, aby zjistil, co je tomu příčinou. Výsledné snímky mu přinesly pocity radosti smísené s mírným rozčarováním. Ukázalo se totiž, že Bobovi nic není a kulhá jen proto, že v tom napodobuje svého páníčka, který po úrazu takto kulhá už několik let.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru