«

»

Abyste se po výhře ve Sportce v letadle nenudili, už se pro vás chystá letadlo s taneční plochou a dalšími vymoženostmi

Foto: pixabay

Až vás tučná výhra ve Sportce rozmlsá natolik, že se i ve svém soukromém letadle budete nudit, je načase se poohlédnout po tryskáči, který vás při cestě kolem světa zaručeně rozptýlí. Jeden takový byl představený na Airshow v Dubaji.

Letadlo jako pětihvězdičkový hotelu či superjachta

Až budete mít výherní výsledky Sportky v kapse a bude to výhra z prvních výherních příček, budete si života užívat naplno. Nudit se pak nemusíte ani v letadle při cestě kolem světa. Společnost Lufthansa plánuje k Airbusu A330 připojit kabinu Explorer, která bude skýtat pohodlí pětihvězdičkového hotelu či superjachty. Na rozdíl od cestování jachtou toho v letadle na cestě kolem světa více stihnete, protože je logicky rychlejší.

Kabina, kterou má letecká společnost v plánu, by měla mít svou vlastní posilovnu, moderní pokoje i terasu. Že levné to rozhodně nebude, o tom svědčí odhadovaná cena této kabiny, která dosahuje 100 milionů eur a kde máte letadlo! Toto cestování tak bude jen pro vyvolené lidičky. Třeba i pro vás, pokud se na vás usměje štěstí ve Sportce.

Nemusíte brát hned první nabídku

Až vám na účtu přistane velká výhra ze Sportky, budete si moci vybírat z nabídek ve vyšších cenových relacích. To však ještě neznamená, že musíte kývnout na první lepší nabídku. Podobný komfort vám totiž chce zaručit i jiná letecká společnost – firma FIVE sídlící v Dubaji. Ta už v roce 2023 chce mít ve svých letadlech luxusní jídelní stoly až pro osm lidí a kuchyň, ve které bude cestujícím na palubě vyvařovat šéfkuchař. No jo, po výhře ve Sportce dostane vaše cestování úplně jiný rozměr.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru