«

»

Abyste zpívali pro radost, výhru v loterii nepotřebujete

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce je důvodem k obrovské radosti, k výskání i k prozpěvování. Ale k tomu, abyste získali vášeň pro zpěv, výhru v loterii primárně nepotřebujete. Důkazem je výherce z Anglie John Wallman, který napřed vášnivě zpíval a teprve pak vyhrál v loterii.

Nemohl uvěřit tomu, že v loterii vyhrál 1 milion liber

Výherní výsledky Sportky člověka naučí i zpívat. Posoudit to může šestasedmdesátiletý John Wallman, který už sice zpíval i před výhrou, po výhře se mu však hrdlo roztáhlo ještě více. Aby ne, když trefil hlavní výhru loterie EuroMillions a na kontě mu přistane 1 milion liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun). Možná pro svou skupinu koupí nové hudební nástroje, nové obleky a velkou částí peněz přispěje také na charitu, pro kterou s kamarády vydělává právě zpěvem. Ačkoliv, nebo právě proto, že je John Wallman už dlouho v důchodu, určitě nezahálí. Po výhře jeho život ještě více zrychlí tempo.

John Wallman, který sází celý život, nemohl uvěřit tomu, že je milionářem. Když na svém hráčském účtu zjistil, že vyhrál, nevěřil svým očím. Pro jistotu zavolal do sázkařské kanceláře, aby si jen stěží uvěřitelné informace ověřil. Tam mu k výhře pogratulovali a nechali ho jeho milionovému osudu. První, co musel John po výhře udělat, bylo přesvědčit svou manželku, že jsou milionáři.

Na charitu teď může dát více, než se mu dosud dařilo

Ani s příspěvky na charitu nemusíte čekat na výhru ve Sportce. Důkazem toho je opět John, který na charitu přispíval i v době, když mu jeho šťastná čísla nevycházela. Spolu s kamarády-důchodci má kapelu, ve které zpívá. V rámci svých vystoupení pořádají charitativní sbírky. Výtěžek pak odevzdávají vybraným charitám. Teď, když je o 1 milion liber bohatší, může na charitu přisypat mnohem více, než se mu dosud dařilo. A to ani nemusí namáhat své hlasivky. Každopádně John může říct, že pokud vás má něco naučit zpívat, je to výhra ve Sportce… to si pak budete prozpěvovat nejen ve sprše.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru