«

»

Ačkoliv se jim výhra v loteriích nestává, před Vánocemi si k nim našla cestu

Foto: pixabay

Vzhledem k opakovaným neúspěchům ve Šťastných 10 či jiné loterii se může zdát, že výhra v loterii vám není souzena. Ani tak se nedoporučuje na sázky úplně zanevřít. Své o tom ví pár z anglického hrabství Kent, kterému se výhry v loteriích nebo v jiných soutěžích nestávají… přesto si k nim štěstí ve stíracím losu před Vánocemi našlo cestu.

K výhře v loterii potřebujete spoustu trpělivosti

Chcete, aby si k vám výherní výsledky Šťastných 10 našly cestu? V tom případě neklesejte na mysli pokaždé, když výhra v této loterii zrovna nevychází. Dveře k výhře můžete nechat pootevřené už jen tím, že snížíte počet sázek na minimum. Protože, když má výhra ve Šťastných 10 přijít, přijde. Své o tom ví manželé Louisa (57) a Greg (62) Tomlinsonovi z Anglie, kteří loni koncem roku ve stíracím losu vyhráli 300 tisíc liber (to je v přepočtu přes 8,7 milionu korun).

12 slov za 300 tisíc liber

Tomlinsonovi rozhodně nepatřili k pravidelným sponzorům loterijních her. Ohýnek svého štěstí v loterii udržovali jen tím, že sem tam koupili stírací losy. Konkrétně je baví stírací losy Scrabble Cashword, ve kterých musíte setřít určitý počet správných slov, abyste na svém účtu mohli přivítat výhru. A stalo se! Když manželé společně losy stírali, Louisa vykřikla, že asi něco vyhráli. Potom se odmlčela, protože jí došlo, že je to více než jen pár drobných. Výhra v náhodně vybraném losu jim přinesla 300 tisíc liber. To je až dost pro ty, kterým se doposud výhry vyhýbaly. I kvůli tomu manželé los ihned podepsali a zamkli ho u sebe v malém trezoru do té doby, než šli výhru ověřit. Oba nemohli uvěřit tomu, že by jim na účtu mohla přistát tak závratná částka. Dokonce se více přikláněli k variantě, že los do vyzvednutí výhry ztratí nebo jim ho sežere pes. Nic takového se naštěstí nestalo, a proto po vyzvednutí výhry mohli šťastnou novinku říct svým pěti dětem.

A jak s výherním tiketem Šťastných 10 naložíte vy, až se ukáže, že je výherní?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru