«

»

Adoptovali pejska z útulku a ten jim jako talisman přinesl výhru v loterii

Foto: pixabay

Když Kim a Rich z Upminsteru nedaleko Londýna vyhráli v květnu minulého roku loterii, moc dobře věděli, co stojí za šťastnými výherními čísly. Jen krátce před výhrou adoptovali fenku Loki z útulku a poskytli jí bezpečný domov. Teď si díky výhře mohou hledat svůj vlastní domov snů. A k čemu byste vy přikláněli štěstí ve Sportce, kdybyste trefili jackpot?

Zasloužená výhra v loterii?

Výherní výsledky Šťastných 10 nebo Sportky vás pořád neoslovují pane? Co je zkusit přilákat na dobrý skutek? Alespoň tak se to podařilo mladému páru z Anglie, který vyhrál v loterii Set For Life roční rentu. Každý měsíc jim na účet dorazí 10 000 liber (to je v přepočtu téměř 300 tisíc korun). To už je slušná výplata, co říkáte? Za rok mohou z takové sumy nastřádat téměř 3,5 milionů korun, aniž by se na to nějak dřeli.

Kim patří mezi pravidelné sázkaře. Sázela už před pandemií. Teď v době koronaviru se akorát přesunula do online prostředí, které nabízí řadu výhod. Nemusíte nikam chodit a informace o výhře vám přijde prostřednictvím emailu. Právě díky emailu Kim zjistila, že jim nastává opravdu bohatý rok. Když email hlásil výhru, myslela si, že půjde o pár drobných. O to více byla překvapená, když se přihlásila do aplikace a zjistila, že jsou z nich rentiéři. Vůbec jí v té době nevadilo, že její partner Rich spí nahoře v ložnici po noční směně. Rozrazila dveře a s jásotem mu skočila do postele. Rich nevěděl, která bije, ale po tom, co si od Kim vyslechl radostnou zprávu, ho spánek už přešel.

Plánují si koupit dům a věří, že jim štěstí přinesl adoptovaný pejsek

Koupit si dům, nebo splatit hypotéku, patří k top věcem na seznamu výherců Sportky i jiné loterie. A přesně toto přání mají i Kim s Richem – najít si útulný a bezpečný domov. Přesně takový, jaký před nedávnem poskytli své adoptované fence z útulku. Mladý pár věří, že právě fenka Loki jim přinesla štěstí ve hře.

A jaké talismany při vyplňování tiketu Sportky používáte vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru