«

»

Africký přistěhovalec vyhrál miliony v loterii! A hned 2x!

Foto: Twitter

Vyhrané peníze mu umožní zlepšit se v angličtině a zaplatit výuku řemesla

Melhig Melhig je osmadvacetiletý migrant žijící v kanadském Winnipegu původně pocházející ze Státu Eritrea v Africe. Melhiga potkalo v Kanadě neuvěřitelné štěstí v podobě obrovské výhry v loterii a to hned dvakrát během půl roku.

Poprvé vyhrál v dubnu tohoto roku, kdy částka činila 1,5 milionu kanadských dolarů (v přepočtu přes 25 milionů korun). Za výhru si koupil nový dům, do něhož se přestěhoval s celou svou rodinou. Druhá výhra, kterou získal v srpnu, byla ještě vyšší a činila 2 miliony kanadských dolarů (v přepočtu přes 33,5 milionů korun).

Za peníze si nekoupil jen nový dům, ale i velkou zahradu a své děti začal posílat do lepších škol. Do školy chce začít chodit i sám Melhig, kvůli zlepšení se v angličtině a komunikaci. Hodlá se také učit tesařině, jelikož ho láká naučit se nějakému řemeslu. Chce také začít podnikat v provozování čerpacích stanic anebo myček aut.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru