«

»

Američan vyhrál přes 3 miliony korun

Foto: pixabay

Za výhru si dojde se svou rodinou na pořádný steak

Americký sázkař Paul Jackson pocházející z Clia v Jižní Karolíně se už řadu let živí jako výrobce rajčatových polévek. Jedním z jeho zálib je i sázení loterie Powerball, jež mu před několika dny přinesla výhru v hodnotě 150 000 dolarů (v přepočtu 3,4 milionu korun). Po odečtení všech poplatků mu však bylo vyplaceno o cca 1 milion korun méně.

Jacksonovi vsazený tiket po jeho koupi ihned vypadl z hlavy. Vzpomněl si na něj až o týden později, kdy opět přišel do obchodu, v němž ho kupoval. Prodavačka se ho totiž hned při příchodu ptala, jestli si před několika dny nevsadil Powerball, jelikož v jejich obchodě byl prodán tiket s výhrou 150 tisíc dolarů.

Z obchodu šel rovnou domů, aby mohl vsazená čísla překontrolovat. Když to udělal, byl v šoku, jelikož to byl právě on, kdo tučnou výhru získal. A co s takto vysokou částkou bude Paul dělat? To ví úplně přesně. V první řadě vyrazí s celou svou rodinou na oslavu do restaurace, v které si dají pořádné steaky. Poté chce peníze použít na splácení dluhů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru