«

»

Američan vyhrál v loterii už podruhé za život!

Foto: depositphotos

Neskutečné! Zatímco někdo Sportku sází celý život a bezúspěšně, jiní nad výhrou v loterii bouchají šampaňské opakovaně. Je to i případ Američana, který letos v červenci vyhrál v loterii 15 milionů dolarů (přes 320 milionů korun). Ačkoliv se jedná o vysokou výhru, jeho příběh by dříve, nebo později upadl v zapomnění… kdyby ovšem nebyl výjimečný.

Každých 15 let výhra v loterii?

Komu by se nelíbila představa, že každých 15 let vám vaše Sportka výherní výsledky zaplatí pohádkový život? Něco tak bizarního se stalo sázkaři z Massachusetts. V massachusettské loterii letos v červenci trefil John Hammill jackpot ve výši 15 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 320 milionů korun. Je to mnohonásobně víc, než částka, kterou  vyhrál o patnáct let dříve. V roce 2006 měl Hammill podobné milionové štěstí také v loterii Set For Life, ze které si odnesl v přepočtu přes 20 milionů korun. Výhra ve Sportce je nevyzpytatelná a jak je vidět, může se udát i vícekrát za život!

Muž upřednostnil jednorázové vyplacení výhry

Jsou situace, na které se nenacvičíte. Výhra ve Sportce mezi ně patřit nemusí, pokud vyhrajete vícekrát. Své o tom ví Američan Hammill, který už nejspíš tušil, jak s velkou sumou peněz naloží. Třeba mu už výhra z roku 2006 docházela a teď mu nový balík peněz přijde vhod. Každopádně pro jistotu odmítl možnost postupného vyplácení a výhru si nechal vyplatit celou jednorázově. Sice ho to stálo nějaké poplatky, ale i po jejich zaplacení mu zbude dost na pohádkový život.

Jen si tak říkáme, bude Hammill i nadále zkoušet svou štěstěnu v loterii? Říká se „do třetice všeho dobrého…”.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru