«

»

Američanka získala 12 miliardový jackpot

Foto: pexels

O miliardovou výhru se nepřihlásila hned, ale až po promyšlení dalších kroků

Americká sázkařka Laarni Bibal před několika dny získala tučný jackpot loterie MegaMillions, a to ve výši 522 milionů dolarů (v přepočtu cca 12,3 miliardy korun). Trefila totiž všechna tažená čísla, kterými byly – 17, 19, 27, 40, 68 a Mega číslo 2.

Když se Laarni dozvěděla, že vítězný tiket byl zakoupen ve stejném obchodě, kde si ho kupovala ona, byla hodně překvapená. Poté jí několik dní trvalo, než se přišla o výhru do sídla loterie přihlásit. Chtěla si své budoucí kroky pečlivě promyslet.

Nakonec se rozhodla pro jednorázové vyplacení výhry. Na účet jí tedy po odečtení daní přišlo jen 340 milionů dolarů (v přepočtu 8 miliard korun). Za peníze si výherkyně hodlá v první řadě pořídit nový dům pro sebe a svou dceru.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru