«

»

Americký manželský pár vyhrál téměř 70 milionů

Foto: pexels

Díky doplňkovce získali 3x víc, než se domnívali

Na konci července získal Martin Oliverson z Jacksonvillu v Oregonu v jedné z amerických loterií výhru 3 miliony dolarů (v přepočtu přes 69,5 milionu korun). Správně totiž uhádl pět z šesti tažených čísel.

Když Martin vyplňoval sázenku, kromě čísel, jež se poté stala téměř všechna výherními, zaškrtl i políčko s jednou z doplňkových her, která měla za následek, že se zprvu jednomilionová výhra stala třímilionovou.

Výherce si společně se svou ženou nejprve mysleli, že vyhráli pouze 1 milion dolarů (v přepočtu více než 23,1 milionu korun), jelikož si při kontrole tiketu kontrolovali pouze vsazená čísla a na doplňkovku už zapomněli. Oba se proto následně domnívali, že výhra po všech odečtených poplatcích bude činit jen pár set tisíc dolarů.

Když následně zjistili, že získali mnohem víc, a proto i vyplácená částka bude mnohem vyšší, byli v naprostém šoku. Co s vyhranými penězi manželský pár udělá, zaměstnancům loterie neprozradil.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru