«

»

Americký námořník má štěstí na výběr stíracích losů

Foto: pixabay

Až na jednu výjimku si vždy vybral los výherní

Americký námořník Michael Strong pocházející z Richlandu v Severní Karolíně před nedávnem díky stíracímu losu za 20 dolarů (v přepočtu zhruba 460 korun) vyhrál 1 000 000 dolarů (v přepočtu cca 23,2 milionu korun).

Michael po návratu z Havaje, kde vykonával svou službu, právě opravoval plot kolem domu, když ho přišli navštívit přátelé a donutili ho si dojít koupit další stírací los, jelikož na ně má opravdu velké štěstí. Muž si totiž i v dřívějšku kupoval losy a skoro pokaždé vyhrál. Celkem si za život pořídil 27 losů a 26 z nich bylo výherních. Ten poslední ale ukrýval tu největší, milionovou výhru.

Výherce se rozhodl pro vyplacení částky jednorázově. Tudíž mu bylo po všech srážkách vyplaceno 424 506 dolarů (v přepočtu přes 9,8 milionu korun). Za vyhrané peníze nejprve zaplatí veškeré své úvěry a zbytek peněz hodlá investovat.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru