«

»

Ani blechy v kožichu nejsou překážkou k milionovému dědictví

Foto: pixabay

Rčení „cítit se pod psa” může být někdy zavádějící. Zejména v případě, když pes po své paničce dědí miliony a má vlastní personál. Řeč je o nejbohatším psovi Guntherovi IV. Na kontě má asi 400 milionů dolarů a vlastní sídlo v Miami, které koupil (jeho finanční správce) od slavné Madonny! Zarážející? Možná. Když tedy výherní výsledky loterie Extra Renta nevyjdou, můžete si alespoň přát narodit se v příštím životě jako psí potomek slavného Gunthera.

Psí šéf nemusí být k zahození

Pevná víra v reinkarnaci nemusí být po zbožném přání vyhrát hlavní cenu Extra Renty jediná, co ve vás bude živit naději na život v luxusu. Ještě v tomto životě se můžete pokusit získat práci u psího šéfa Gunthera. Německý ovčák Gunther IV. má totiž svůj vlastní personál, který se stará o to, aby měl chlupáč vše, co ke šťastnému životu potřebuje. Dostávat zaplaceno za to, že drbete svého šéfa za uchem a sem tam ho jdete vyvenčit, nemusí být vůbec tak špatné, jak to zní. Pes Gunther IV. je potomkem ještě slavnějšího německého ovčáka Gunthera III., kterému do boudy spadlo pohádkové dědictví po paničce.

Milionové dědictví získal pes

Celý příběh psa miliardáře se začal psát v roce 1991, kdy zemřela německá šlechtična Karlotta Liebenstein. Protože neměla nikoho, komu by odkázala svůj majetek a peníze, zařídila, aby dědil její nejmilejší čtyřnohý přítel – pes Gunther III.. Ze zákona však není možné, aby majetek dědilo či spravovalo nějaké zvíře, proto sjednala speciální koncept – tým lidí, kteří o majetek pečují místo něj, avšak v jeho nejlepší prospěch. Zároveň se tento tým lidí musí starat o to, aby Guntherovi nic nechybělo. Tehdy mu takhle odkázala asi 100 milionů dolarů. Guntherův personál peníze dobře investoval a majetek rozšířil na 400 milionů dolarů. Ten si v současnosti užívá potomek Gunthera III. – Gunther IV.

Jó umět se narodit… to je mnohdy jistější než výhra v loterii Extra Renta!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru