«

»

Ani po výhře v loterii nechce létat v oblacích

Foto: pixabay

Sue (48) a její syn Connor (24) Reesovi mají tradici, že pokaždé, když jdou spolu nakupovat, koupí dva loterijní losy a případnou výhru z nich si rozdělí. Zatímco donedávna jim tato tradice přinesla vždy jen pár drobných, v únoru tohoto roku vyhráli rentu 100 tisíc liber měsíčně po dobu jednoho roku (to je v přepočtu více než 3 miliony korun každý měsíc). Měsíční výplata, ze které si můžete pořídit barák, to už je pěkná trefa! Ani po podobně tučné výhře v Eurojackpotu však nemusíte mít hlavu v oblacích…

Ani výhra v loterii ji nezbavila strachu z létání

Sue Rees před výhrou v loterii pracovala ve školce a dělala všechny pomocné práce. Rozdávala svačiny, starala se o úklid. Ani po výhře však na tom nechce nic měnit. Zdálo by se, že po výhře v Eurojackpotu vás nic z postele nevytáhne… jsou však lidé, kteří se chtějí držet svých zajetých kolejí a stát nohama pevně na zemi. K nim patří i Sue, která se bojí létat a ani několikamilionová výhra ji nepřesvědčí nasednout do letadla. Přitom takové výherní výsledky Eurojackpotu by mohly být docela dobrým nástrojem, jak se strachu z létání zbavit. Mohli byste cestovat jen první třídou a strach v oblacích zapíjet tím nejdražším sektem. Strach z létání však Sue o cestování nepřipraví. Jen zvolí jiné dopravní prostředky.

Vlastní bydlení a noví zvířecí mazlíčci

Druhá půlka výhry patří synovi Connorovi, který je ohledně jejího utrácení více benevolentnější. Chce si pořídit vlastní bydlení, koupit si chameleona a ještěrky a hodně cestovat. Výhru si chce v rámci mezí užít. A my se mu ani nedivíme. Vždyť komu se poštěstí mít ještě před třicítkou na účtu každý měsíc 1,5 milionu korun (polovina výhry)?

Ať už s výhrou Sue a Connor naloží jakkoliv, ke štěstí v loterii jim gratulujeme. I vy si můžete ze sázení do Sportky vytvořit tradici, na které zbohatnete.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru