«

»

Ani tučná výhra v loterii vás nemusí zajistit na celý život

Foto: pixabay

Také rádi pokoušíte Eurojackpot, který už praská ve švech? Ani maximální možná výhra 2,5 miliardy korun vás však nemusí zajistit na celý život. Tedy měla by, v případě rozhazovačných jedinců však ani nekonečná studna peněz není zárukou. Své o tom ví Britka Callie Rogers, která se v roce 2003 v pouhých šestnácti letech stala nejmladší výherkyní loterie Lotto. Vyhrála v ní v přepočtu 57 milionů korun. O 18 let později se Callie ocitla na sociálních dávkách.

Výherní tiket, který umí předpovídat budoucnost

Představte si, že by vám výherní výsledky Eurojackpotu kromě výhry přinesly také předpověď vaší budoucnosti. Podle ní byste mohli nasměrovat vaše investice a cestičky tak, abyste i po letech luxusního života byli finančně za vodou. Pro některé jedince by však ani předpověď krachu nejspíš nebyla varováním. Do této skupinky lidí patří i Callie Rogers z Británie, která během dvou desítek let rozfofrovala téměř 60 milionů korun. Teď je na tom tak mizerně, že musí pobírat sociální dávky. No věřili byste tomu?!

Callie vyhrála v loterii Lotto, když jí bylo pouhých 16 let. Ani nízký věk však není dostatečnou omluvou pro milionový mejdan, který poté uspořádala. Večírky, nakupování, nevhodné investice, půjčky i darování peněz… to bylo u Callie na denním pořádku.

Po výhře v loterii je na tom hůře než před ní

Paradoxně je na tom řada lidí po prohýřené výhře v loterii hůř, než před ní. Tak třeba Callie v šestnácti pracovala jako prodavačka za 100 korun za hodinu. Teď nemá ani práci, jede v drogách a kvůli autonehodě má i zákaz řízení a na krku pokutu v celkové výši 300 liber. Výhra 57 milionů korun jakoby ani neexistovala…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru