«

»

Ani věštění z koule ženě výhru ve Sportce nepřineslo

Foto: pixabay

Velmi kuriózní oznámení o podvodu řešili policisté v Holýšově na Domažlicku v roce 2018. Žena v důchodovém věku jim nahlásila podvod, když do neznámé věštkyně nastrkala zhruba 66 tisíc korun výměnou za šťastná čísla do Sportky. Ta jí měla přinést výhru v hodnotě jeden a půl milionu korun. Sázky však ženě i nadále nevycházely a po věštkyni se slehla zem.

Šťastná čísla do loterie si nijak nekoupíte

Na to, že výherní výsledky Sportky se koupit nedají, celkem pozdě přišla důchodkyně v Holýšově na Domažlicku, která po výhře ve Sportce toužila natolik, že skočila na špek podvodné věštkyni. S tou se přitom příliš neznala. Věštkyně nejspíš v důchodkyni slepou důvěřivost rozpoznala a postupně z ní vylákala přibližně 66 tisíc korun. Ženě slibovala, že jí zaručeně vyvěští čísla do Sportky, která jí přinesou výhru v hodnotě 1,5 milionu korun. S vidinou tolika peněz na bankovním účtu důvěřivá žena neváhala a věštkyni zprvu zaplatila částku 5000 Kč. Samozřejmě si nezapomněla vsadit v domnění, že co nevidět bude za vodou. Jenže sázka do Sportky nevyšla. Žena proto věštkyni znovu kontaktovala.

Z chyby se nepoučila a za nevýherní čísla zaplatila další desetitisíce korun

Je vidět, že věštkyně, které za podvod hrozilo odnětí svobody až na dva roky, to s důvěřivou důchodkyní uměla. Když ji podvedená žena naštvaně kontaktovala s tím, že výhra nevyšla, profesionálně ji uklidnila, že se to někdy stává, a že jí tedy čísla vyvěští znovu. Avšak místo toho, aby to udělala v ceně první zakázky, si ženě řekla o další příplatky. Nakonec z ní vylákala přes 15 tisíc korun a šperky v hodnotě přes 50 tisíc korun.

Jó, sázky do Sportky jsou často prodělečné. To, když čísla zkrátka nevychází nebo když se věštba nevyvede.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru