«

»

Ani výhra v loterii kriminálníka nenapravila

Foto: pexels

Vyhrát ve Sportce znamená mít možnost přestat dělat věci, které dělat nechcete. Je-li však někdo nenapravitelným kriminálníkem, ani velká výhra v loterii ho do latě nesrovná. Důkazem toho je případ Američana, který po výhře v loterii velkou část peněz investoval do drog a nákupu zbraní.

Vyhrál v loterii a mohl začít nový život… tu možnost ale nevyužil

Výhra ve Sportce nebo Eurojackpotu je šancí na nové zítřky… zítřky bez dluhů, bez starostí o bydlení… někdo je však ve svých starých kolejích tak hluboko, že ho ani milionová výhra v loterii nespasí. Řeč je konkrétně o Američanovi jménem Ronnie Music, který v roce 2015 vyhrál v loterii v přepočtu 73 milionů korun. Už v té době měl kriminální vroubek a štědrá výhra v loterii ho mohla smazat. Ale ne! Místo aby se Ronnie poohlédl po slušných možnostech investování peněz, pokračoval v tom, co mu jde nejlépe… v kriminalitě. Velkou část peněz z výhry použil na obchodování s metamfetaminem a k nákupu zbraní. Past ale sklapla a o Ronnieho se začala zajímat policie. Tak se zdá, že výhru si mladík moc neužil.

Po výhře v loterii si spousta lidí vyšlapává novou cestičku

Vyhrát ve Sportce pár milionů nebo v Eurojackpotu dokonce miliardu… co byste s výhrou dělali? Myslíte, že by výherní výsledky Sportky měly tu moc změnit vaše staré návyky? Spousta lidí se rozhodne po výhře v loterii úplně překopat svůj dosavadní život. Změna je vždy těžká, ale co si budeme povídat, s penězi na účtu jde všechno mnohem lépe. Jen pozor na to, aby vás váš nový milionový život příliš nesemlel. Řada psychologů radí si po výhře v loterii nechat alespoň část toho, co znáte a v čem jste si jistí. To vás bude alespoň minimálně držet při zemi při nakládání s pohádkovou výhrou.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru