«

»

Argentina na MS v Kataru nečekaně prohrála se Saúdskou Arábií a sázkové kanceláře po celém světě měly žně

Foto: pixabay

O pořádný šok se sázkařům postarala nedávná prohra Argentiny na MS v Kataru, kde se scórem 1:2 prohrála se Saúdskou Arábií i přesto, že byla jasným favoritem pro 99 % sázkařů nejen z Česka, nýbrž z celého světa. A zatímco sázkařům zbyly oči pro pláč, sázkové kanceláře měly žně. Jó sázet na sportovní zápasy, to je větší adrenalin než se pokoušet o výhru ve Sportce.

Na výhru Argentinců vsadili Češi celkem přes 30 milionů korun… které ale prohráli

Výherní výsledky Sportky stále nepřichází? No tak si tipněte na fotbalový zápas a favorizujte přitom slabšího hráče. Třeba vyhrajete miliony jako jeden šťastlivec z Česka, který na několika tiketech Fortuny vsadil dohromady 65 tisíc korun na slabší Saúdskou Arábii a vyhrál 1,69 milionu korun. Je ale výjimkou, protože v případě zápasu mezi Argentinou a Saúdskou Arábií Češi sázeli spíše na jasné favority. O to větší překvapení pro všechny bylo, když Saúdská Arábie vyhrála 2:1.

Nejvíc na tom tratil sázkař z Česka, který na výhru Argentiny vsadil nejvíce ze všech, a to 200 tisíc korun. O ně kvůli prohře jako mávnutím kouzelného proutku přišel. Ovšem pořád si může gratulovat, že do hry nevložil ještě více. Ve světě, konkrétně v Austrálii se našli i takoví, kteří do hry vsadili až několik milionů. Jeden sázkař dal do hry v přepočtu čtyři miliony, jiný sázkař také z Austrálie pak 2,5 milionu korun. To, co se dá vyhrát ve Sportce, oni ztratili během jediného fotbalového utkání.

Největší sázkařská společnost u nás – Tipsport na sázkách na Argentinu vybrala celkem přes 20 milionů. Mluvčí Fortuny Petr Šrain pro Seznam Zprávy prozradil, že podobná překvapení jsou sice vzácná, ale dějí se. Něco podobného se prý stalo při zápase Slavie na domácím hřišti s Karvinou. Slavia, na kterou sázela většina sázkařů, tehdy s Karvinou zápas také překvapivě prohrála. Jó sázky mohou bolet, a to i ty ve Sportce!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru