«

»

Aukční síň Sotheby´s je možná zodpovědná za zmizení diamantů v hodnotě 4 miliony dolarů

Foto: pexels

Velké nepříjemnosti teď zažívá slavná aukční síň Sotheby´s, která se pustila do soudního sporu ohledně zmizení diamantů v hodnotě 4 miliony dolarů (v přepočtu více než 96 milionů korun). Takovou částku můžete vyhrát ve Sportce i v Eurojackpotu!

Diamanty, které měla ocenit, aukční síň předala nesprávné osobě

Výhra v Eurojackpotu nebo v jiné loterii vám mimo jiné může zaplatit i škodu, kterou omylem způsobíte. O náhradě škody nicméně vůbec nepřemýšlí slavná aukční síň Sotheby´s, která se pustila do vleklého sporu. Jeho předmětem jsou diamanty v hodnotě 4 miliony dolarů, které jsou nyní nezvěstné. Naposledy byly v rukou aukční síně Sotheby´s, která je v dubnu 2019 dostala k ocenění.

Šperky byly majetkem společnosti Jadelle Jewelry and Diamonds, která je známá tím, že šatí a zdobí známé celebrity, jako je například Kim Kardashian. Celé se za zamotalo, když do společnosti Sotheby´s pro šperky přišel člověk, který se vydával za agenta firmy Jadelle Jewelry and Diamonds a chtěl šperky zpátky. Jelikož měl tento agent vše potřebné pro to, aby mu byly šperky vydány, aukční síň Sotheby´s mu je vydala a považovala věc za vyřízenou. Jenže později aukční dům zažalovala firma, která se šperky operovala dříve a také právě tyto šperky dávala aukčnímu domu k ocenění. Podle ní byly šperky vydány špatné osobě a ona je požaduje zpátky. Jenže po diamantech se slehla zem.

A co si v aukci pořídíte vy, až trefíte výhru v loterii?

Pokud výherní výsledky Eurojackpotu nepřichází, můžete si o nákupu v aukcích nechat jen zdát. Až ale výhra přijde, budete chtít jistě nakupovat u společnosti, která má dobré jméno. Aukční síň Sotheby´s proto přišla s prohlášením, že se za své dobré jméno bude soudit. Zástupci aukčního domu totiž mají za to, že na ně byl ušitý pojistný podvod a věří, že se celá věc vysvětlí v jejich prospěch.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru