«

»

Australanovi z Melbourne už nezaměstnanost nevadí, v loterii vyhrál 80 milionů australských dolarů

V loterii Powerball se ve čtvrtek 12. srpna tohoto roku zadařilo Australanovi, který s výherními čísly 17, 10, 4, 26, 19, 23, 21 a 7 shrábnul jackpot, o který se s nikým nemusel dělit. Výhra v Eurojackpotu vám může změnit život stejným způsobem. Australanovi, který si pochopitelně nepřál být jmenován, na účtu přistálo 80 milionů australských dolarů (to je něco přes 1,25 miliardy korun).

Výhra v loterii na plný úvazek

Každý, kdo se snaží o výherní výsledky Eurojackpotu, si živě představuje pocit z výhry. Nejmenovaný Australan, který trefil rekordní jackpot loterie Powerball už si jej představovat nemusí, pohádku o výhře v loterii žije. Výhra v Powerballu mu přitom spadla do klína jako spása z nebes. Australan byl totiž kvůli covidu už delší dobu nezaměstnaný a chybějící prostředky lepil, jak se dalo. Teď mu už nezaměstnanost nevadí. Tak velká výhra v loterii je totiž zaměstnáním na plný úvazek.

Z výhry poplatí dluhy a pomůže i dalším lidem

Velká výhra v Eurojackpotu, který se dokáže vyšplhat až k hranici 2,5 miliardy korun, umí splatit hypotéku i další dluhy. Také Australan, který se jako jediný postavil na stupínek výherního pořadí hlavní výhry, se hodlá zbavit všeho, co ho tíží. Teprve po splacení hypotéky a dalších dluhů si začne výhru užívat. Z výhry hravě zabezpečí sebe i svou rodinu. Pomůže prý i dalším lidem v nouzi, protože moc dobře ví, jaké to je, když není na nájem.

Australan se díky rekordní výhře zařadil na třetí místo největších výher v australské historii. Jen ve státě Victoria se ale jedná o vůbec nejvyšší výhru v tamní historii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru