«

»

Až budete nechutně bohatí, nestačíte „ojet” svá nová auta

Foto: pixabay

Je jedno, ve které loterii vyhrajete. Třeba se na vás usměje Extra Renta a vy vyhrajete její hlavní cenu 100 tisíc měsíčně na 20 let. Třeba vaši garáž potom prostřídá tolik nových aut, že zkrátka nebudete stačit všechna ojet. To se milionářům a miliardářům totiž běžně děje.

Šejk prodává své jeté-nejeté luxusní vozy

Do prodeje šla v létě tohoto roku netradiční pětice originálních vozů značky Bentley, která byla v roce 2015 vyrobena pro bohatého šejka ve Spojených arabských emirátech. Možná, že s výherními výsledky Extra Renty podobným nákupům ani vy neodoláte. Ačkoliv se jednalo o pět luxusních prodloužených limuzín, z nichž se žádná nepodobala té druhé, v garáži šejka zůstaly tyto vozy úplně zapomenuty. Za tu dobu nestačil majitel vozy ani registrovat, natož s nimi podniknout výlet. A protože pět let staré jinak netknuté auto je na bohatého šejka už asi hodně stará kára, šla tato auta do prodeje. Společnost Bentley sice cenu neprozradila, ale všem je jasné, že levné to nebude.

Vůz na míru pro výherce loterie

Také vám může Extra Renta poskytnout možnost vyhotovit si vůz na míru. Luxusní vozy Bentley Mulsanne Grand Limousine od Mullineru jsou výjimečné samy o sobě. Naše pětice limuzín je ale o metr delší a o 7,9 centimetru vyšší. Je vyhotovena na míru těm nejluxusnějším představám miliardářů, a proto nechybí sedadla proti sobě v drahém čalounění, lednička a skleničky s diamanty. Interiér vozů zdobí vzácná kůže a dřeviny. Zkrátka a dobře jsou limuzíny jako z pohádky o výhře v loterii. Tu můžete vykládat svým dětem před spaním, anebo ji můžete žít po tom, co trefíte 7 šťastných čísel Extra Renty.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru