«

»

Až budete po výhře v loterii testovat svá luxusní auta, můžete se inspirovat českým miliardářem

Foto: Youtube

Až vám konečně vyjde výhra v Eurojackpotu a pořídíte si pár luxusních žihadel, určitě je budete chtít také otestovat. Inspirovat se můžete českým miliardářem Radimem Passerem, který svůj vůz Bugatti Chiron Sport testoval na německé dálnici a vytáhl to až na 417 km/h.

Pro zběsilou jízdu zvolil neděli ráno, kdy je dálnice téměř prázdná

Zběsilá jízda, kdy se miliardář ve svém voze po německé dálnici A2 mezi Berlínem a Magdeburgem řítil rychlostí až 417 km/h, proběhla už v červenci minulého roku. Video z palubní desky, které jízdu zachycuje, sdílel Passer až o několik měsíců později v listopadu. Radim Passer je znám svou vášní pro rychlá auta. Podobně tak již testoval i jiné své vozy, například Bugatti Veyron, Porsche 11 Turbo, Lamborghini Aventador nebo Bentley Flying Spur. Tuto dálnici si pro testování vybral i proto, že na ní předpisy nestanovují maximální povolenou rychlost, a tudíž na to mohl opravdu šlápnout. Výherní výsledky Eurojackpotu vám mohou přinést podobné zážitky.

Kvůli videu ho vyšetřuje policie

Až trefíte Eurojackpot, možná budete s Passerem vášeň pro rychlá auta sdílet. Ten se dušuje, že jízda proběhla s největším důrazem na bezpečnost. Vybral si pro ni nedělní ráno, kdy je dálnice téměř prázdná. Ve videu miliardář také zdůrazňuje, že úsek, který pro svou rychlou jízdu vybral, je tříproudový a dobře viditelný. Také nechal svůj vůz před jízdou zkontrolovat autorizovaným servisem. Přesto všechno ho má v hledáčku německá policie, která Passera podezřívá z porušení německých zákonů, a to proto, že má jeho jízda znaky nedovoleného automobilového závodu. Za to mu hrozí dva roky vězení nebo vysoká pokuta. S tou však Passer problém mít nejspíš nebude.

Německá policie však není jediná, kdo rychlou Passerovu jízdu kritizuje. Nesouhlasí s ní ani ministerstvo dopravy, které ji považuje za bezohlednou. Z výtek si však jeden z nejbohatších Čechů, jehož jmění dosahuje 6,6 miliardy korun, nic nedělá.

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru