«

»

Až vám výhra v loterii spadne do klína, můžete jít bydlet do plovoucího města

Foto: pexels

Řada výherců se hned po tom, co se z výhry v loterii vzpamatuje, rozkoukává v realitním světě. A to buď za účelem vlastního bydlení, nebo s úmyslem dobře investovat. V dnešní době lze bydlet prakticky všude, pod vodou i na stromě. Po výhře v Eurojackpotu se můžete s vaším domem, sousedy i nejbližším okolím plavit na vodách Karibského moře a to dokonce i s trvalou adresou. Stavba moderního plovoucího města s názvem The Blue Estate Island se teprve chystá, avšak už od ledna tohoto roku jsou na prodej plovoucí byty a vily. Levné ale nejsou. Na koupi bytu o rozloze pouhých 20m2 si připravte půl milionu korun. Na vilu stojící na pozemku o rozloze 5,5 hektarů budete potřebovat 25 miliard korun. Na to, abyste 10x trefili výherní výsledky Eurojackpotu v jejich plné možné výši.

Plovoucí město bude hotové v roce 2025

Aby plovoucí město odolalo všem nástrahám otevřeného moře, bude vyrobeno podle nejnovějších technologií. Betonové moduly, na nichž bude město stát, jsou přizpůsobené tomu, aby odolaly slané vodě. I když město bude plout, lidé na něm to ani neucítí kvůli jeho velké rozloze. Na délku bude mít 1,5 kilometrů a široké bude 1 kilometr. Pro výherce Eurojackpotu i milionáře, kteří k bohatství přišli jiným způsobem, budou k dispozici různé typy bytů a pak i vily. Do plovoucího města se vleze 15 tisíc obyvatel, chybět nebudou ani školy, obchody, kliniky, zkrátka vše, co je k modernímu životu potřeba.

Tak co, budete chtít bydlet na vodě, až budete finančně za vodou? Výhra v Eurojackpotu vám může tento nápad připsat na seznam vašich miliardářských plánů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru