«

»

Až vám výhra v loterii spadne do klína, můžete začít míchat elixír mládí

Foto: pixabay

Až rozbijete jackpot Sportky nebo Eurojackpotu, můžete se pustit do řady nových věcí. Třeba můžete začít míchat elixír mládí. Po vzoru císaře Rudolfa II.  si na to můžete přizvat a hlavně dobře zaplatit odborníky z celého světa. Nebudete první ani jediní, protože přesně na tomto už pracuje americký multimilionář Dave Asprey. Tento chlapík už za své omlazující procedury zaplatil více než milion dolarů (v přepočtu něco přes 21 milionů korun). Podle něj je na dobré cestě žít až do 180 let.

Za výhru ve Sportce si můžete život nejen užít, ale také prodloužit

Jde vidět, že si americký multimilionář chce svůj majetek užít do poslední koruny. Vzhledem k tomu, že je tak velký, že by na něj jeden život nestačil, rozhodl se Dave Asprey udělat vše pro to, aby tady byl do svých 180 let. Nemalé částky peněz utrácí hlavně za kryoterapie nebo hluboký spánek. Asprey se věnuje také přerušovanému půstu a ze svého jídelníčku vyškrtl snídaně. O plody svého snažení se pravidelně dělí se svými fanoušky, kterým radí ohledně životního stylu. V jedné televizní show uvedl, že je přesvědčený, že délka lidského života se bude v budoucnu prodlužovat.

Jak je vidět, výherní výsledky Sportky mohou úplně změnit směr vašeho bytí. Třeba se i vy po výhře vrhnete na vývoj léku na dlouhověkost.

Po výhře v loterii o sebe můžete lépe pečovat

Dost dobře se můžete smířit s průměrnou délkou lidského života a místo práce na dlouhověkosti můžete pracovat na kvalitativní stránce vašeho života. V tomhle vám výhra ve Sportce půjde na ruku. A vůbec se nemusíte nijak omezovat. Vždyť péči o vaše zdraví můžete hezky skloubit s relaxací. Vitamín D kupříkladu načerpáte na slunných plážích, kvalitní bílkoviny do sebe dostanete v podobě steaku Wagyu, antioxidanty vaše tělo zásobíte třeba nejlepším červeným vínem. A protože nebudete muset chodit do práce, i stresu vám ubude… péče o vaši fyzičku i duševno zkrátka bude díky výhře ve Sportce hračka.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru