«

»

Až vyhrajete v Eurojackpotu, třeba si dovolíte zapálit svou zánovní káru za čtyři miliony

Foto: mercedes-benz.cz

Co pro sledovanost youtuber neudělá…? Ruský youtuber Michail Litvin pro lajky navíc zapálil svůj Mercedes-AMG GT 63 za čtyři miliony… on ale tvrdí, že to udělal proto, že byl unavený z neschopnosti autorizovaného servisu řešit problémy s vozem. Za nás existují lepší způsoby, jak si vybít vztek, ale proti gustu… Možná až vyhrajete v Eurojackpotu, začnete své problémy řešit zrovna takhle.

Ani vůz za čtyři miliony není bez chybičky

Ani s vozem za čtyři miliony nemáte záruku, že bude šlapat jako hodinky. Své o tom ví ruský youtuber Michail Litvin, který nějakou dobu řešil u svého automobilu problémy. Autorizovaný servis však ani po několika návštěvách závadu neodhalil, a proto se Michail rozhodl navštívit nezávislý servis. Ten kupodivu závadu odhalil okamžitě. Místo, aby byl Rus rád, že mu jeho plechový miláček znovu vrní tak, jak má, čtyřmilionový automobil odvezl do autorizovaného servisu (tam, kde na závadu nepřišli) a tam jej před očima zaměstnanců zapálil. Podle něj to byl způsob, jak si vybít svůj vztek a únavu z neustálých oprav.

Pokud výherní výsledky Eurojackpotu nevychází, dejte se na dráhu youtubera

Pro Michaila nejspíš nebude problém pořídit si nový vůz a to ani nemusí vyhrát v Eurojackpotu. Už za samotné video se zapáleným vozem získal přes deset milionů shlédnutí… a o to youtuberům jde, že? Proto věříme, že vy s výherními výsledky Eurojackpotu naložíte mnohem lépe. Například tak, že nebudete zapalovat automobily, kdykoliv nezvládnete své emoce. Kromě toho, když ustojíte výhru v Eurojackpotu, ustojíte už všechno.

Jó a kdyby vám výherní výsledky Eurojackpotu dlouho nevycházely, dejte se na dráhu slavných youtuberů… ti nejslavnější inkasují za svou fotku miliony.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru