«

»

Až vyhrajete v loterii, budete moct svým dětem koupit kostru opravdového dinosaura

Foto: pixabay

Pořadatele světových aukcí už nejspíš vůbec nepřekvapí bizarnost nabízených předmětů. Hádáme, že je z míry nevyvede ani opravdová kostra triceratopse, jejíž vyvolávací cena začne na částce 1,2 milionu eur. Možná se ani vy po výhře v Extra Rentě nad podobnými nákupy nepozastavíte.

Opravdová kostra dinosaura v pokojíčku vám zajistí zástupy kamarádů

Nepatřili jste v dětství ke skupinkám vyvolených oblíbenců? No možná vám k tomu chyběla maličkost v podobě kostry opravdového dinosaura, který vyhynul před 66 miliony let. Kvůli tomu nebuďte smutní. Jediným důvodem, proč vám tuto edukační pomůcku vaši nepořídili, je skutečnost, že se na ně neusmály výherní výsledky Extra Renty. Jinak by to určitě klaplo… no vážně!

Že vy k těmto bláznům rozhodně nepatříte? Je těžké pochopit myšlenkové pochody boháčů ve vatě, když si vaše výhra v Extra Rentě dává na čas. Milionáři ale mají vily, v nich spousty místa, které musí něčím zaplnit. Místo kupování drobných cetek si raději pořídí kostru opravdového dinosaura. Ta, která se bude v říjnu dražit v Paříži, má vyvolávací cenu 1,2 milionu eur. Pouze lebka triceratopse je dlouhá přes 2,6 metru a široká něco přes dva metry. Kostra byla vykopána v Jižní Dakotě a restaurována v Itálii. Její nový majitel může jásat, protože je z větší části kompletní!

V poslední době končí kosti dinosaurů v soukromých sbírkách často

Pokud dražbu kostry dinosaura pořád berete jako výstřelek, vyvedeme vás z omylu. Kosti i celé kostry dávno vyhynulých monster se do aukcí dostávají poměrně často. Ale protože se i kostra dinosaura časem omrzí, nedoporučujeme na ni utrácet celou výhru Extra Renty (i když v tomhle případě by vám na ni nestačila ani její hlavní cena 100 tisíc měsíčně na 20 let). Mnohem spíše se vám vyplatí návštěvy různých muzeí, i kdybyste měli za tímto účelem obletět svět.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru