«

»

Až vyhrajete v loterii, budete se často štípat, abyste se ubezpečili, že to není sen

Foto: pixabay

Patříte k pravidelným sázkařům? Pokud ano, kolikrát už se vám o výhře ve Sportce zdálo? Je to hrozný pocit, když se probudíte a i napěchovaný bankovní účet se společně se snem rozplyne, že? Lepší variantou je ta, že se ze snu o výhře ve Sportce nemůžete probudit, protože je to realita. Své o tom ví Kimberley Andarle (50), která letos v lednu v Lottu vyhrála 1 milion liber (to je v přepočtu více než 30 milionů korun). I několik týdnů po výhře se prý musí sem tam štípnout, aby se ubezpečila, že nesní.

Spolu s manželem patří k pravidelným sázkařům

Díky sázce do loterie Lotto si mohla Kimberly ke svým padesátinám připít opravdu drahým šampaňským. Výhra v loterii připadla téměř na její narozeniny. Lepší dárek si přát nemohla. I vám mohou výherní výsledky Sportky popřát k narozeninám. Kvalitní šampaňské však není top věcí na seznamu přání. Úplně nejvíc touží Kimberley z výhry zaplatit speciální psí kolečka pro svého patnáctiletého pejska, který už kvůli stáří špatně chodí. Díky kolečkům budou moci být opět aktivnější. Z výhry plánuje zabezpečit své dvě náctileté děti a spolu s manželem chtějí odejít do předčasného důchodu.

Nemohla spočítat nuly na konci výherní částky

I milionáři mohou mít potíže s počty. Především pak ti, kteří se o svém bohatství zrovna dozvěděli. Když Kimberly kontrolovala svou sázku v Lottu, myslela si, že vyhrála pouze 1000 liber (to je něco přes 30 tisíc korun). Když pak volala do loterijní společnosti, aby potvrdila výhru, zjistila, že je to mnohem víc. V té chvíli měla mžitky před očima. I vy byste výhru ve Sportce nakonec rozdýchali. Nic jiného ani nezbývá, když si ji chcete užít. Asi nejlepším způsobem, jak se s celou situací co nejdříve srovnat, je začít plánovat, jak s penězi naložit. Občasné závratě z milionových částek a modřiny ze štípanců… to jsou pouze vedlejší účinky tučné výhry ve Sportce!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru