«

»

Až vyhrajete v loterii, možná na sebe upoutáte pozornost už jen tím, že si vyjedete na kole

Foto: pixabay

Život miliardáře má svá specifika, to si musí uvědomit každý, kdo sází Eurojackpot a pokouší se tím o miliardovou výhru. Své by o tom mohl vyprávět ruský miliardář Abramovič, jehož pouhá projížďka na kole vyžaduje propracovanou logistiku.

Když si na kole vyjede miliardář Abramovič, pomalu se zastavuje doprava

Když si na kole vyjede obyčejný smrtelník, na kterého se eurojackpotové štěstí ještě neusmálo, stačí mu k jízdě kolo, přilba, případně nějaký ten batoh s občerstvením. Když ale na kolo sedne ruský miliardář Abramovič, musí si k již zmíněnému přibrat ještě svou osobní ochranku. Takové manévry mohli vidět obyvatelé Chorvatska letos v létě. V jadranských vodách totiž často kotví Abramovičova luxusní jachta Eclipse. Než Abramovič šlápl do pedálů, prošla jeho ochranka přilehlou pláž i mola. Možná, kdyby se kolem toho tolik neplašilo, Abramovič by proklouzl bez povšimnutí. K luxusu však už nějaká ta pozornost patří. Když miliardář vyrazil, vyplula ze zátoky i jeho jachta. Nejspíš plula do další zátoky, kde měl Abramovič namířeno. Tomu se říká život miliardáře! Obyčejný smrtelník si může o jachtě čekající v jadranské zátoce nechat jenom zdát. Přiblížit ho k tomuto snu mohou výherní výsledky Eurojackpotu.

Jak vypadá život miliardáře?

Pokud věříte na život po výhře v Eurojackpotu, můžete si podle zvyků Abramoviče zhruba nastínit, jak asi bude vypadat. Jako jeden z nejbohatších lidí světa může Abramovič ujíždět na bohatství a luxusu. V jeho případě to jsou jachty, které ho fascinují. Má jich hned několik. Mezi jeho nejnovější kousek patří superjachta Solaris, která byla vyrobena v Německu a na vodu vypuštěna na jaře tohoto roku. Vyšla ho asi na 13 miliard korun a je opravdovým skvostem. Má osm palub a celkem 48 kajut, které ubytují až 36 hostů a 60 lidí z personálu. Nechybí bazén, wellness, umělá pláž, heliport… zkrátka běžné vybavení luxusních jachet. Tak třeba až se trefíte do výherních čísel Eurojackpotu, budete také řešit, na které ze svých jachet strávíte svou dovolenou.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru