«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete mít každý týden nové auto

Foto: pixabay

Po výhře v Eurojackpotu se můžete oddat jakékoliv vášni, třeba můžete sbírat autíčka nebo opravdická auta. Tom Naylor (65) před dvaceti lety vyhrál v loterii 15,5 milionů liber (to je dnes přes 465 milionů korun). Po výhře si zařídil luxusní bydlení a postavil garáže pro svá auta. Luxusní auta byla odjakživa jeho vášní, do výhry v loterii si je mohl maximálně prohlížet. Když mu ale šťastná čísla přivála nečekaně velkou výhru, začal je sbírat. Po pár letech měl svůj luxusní vozový park, ze kterého si může vybrat automobil na každý den v týdnu.

Tomův pondělní, úterní, středeční vůz…

Až vám Eurojackpot výherní výsledky na účet pošlou milionovou výhru, můžete podle dnů v týdnu střídat nejen vaše spodní prádlo, nýbrž i automobily. Stejně jako Tom ze South Staffs. Na pondělní milionářské schůzky ho bezpečně dopraví vůz Mustang V8, který pořídil za 45 tisíc liber (něco přes 1,3 milionu korun). V úterý Tom usedá za volant Jaguara XJR. Je to jeho první luxusní automobil, který si pořídil bezprostředně po výhře v loterii za 150 tisíc liber (dnes je to v přepočtu přes 4,5 milionu korun). Středa patří vozu Jaguar XJ220 za 500 tisíc liber, ve čtvrtek Toma uvidíte v kabrioletu značky Jaguar F-Type za 55 tisíc liber.

Ani o víkendech si od řízení neodpočine

Když o někom řekneme, že tráví za volantem sedm dní v týdnu, nejspíš vás jako první napadne kamioňák nebo autobusák… dost dobře to však může být i výherce Eurojackpotu, který má auta v oblibě. Milionář Tom nedá ruce z volantu ani o víkendu, kdy bere na projížďku své páteční auto – Aston Martin DB9, které koupil v limitované James Bond edici za 170 tisíc liber. Těchto aut vyrobili pouze 150, Tomovo auto má číslo 76. V sobotu Tom řídí jinou verzi automobilu Aston Martin DB9, kterou pořídil za 150 tisíc liber. V neděli Toma spatříte v Land Roveru Discovery, o který si sem tam můžete zahrát i v Eurojackpotu. Tom jej pořídil za 30 tisíc liber. Vy jej můžete v loterii směnit za šťastná čísla!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru