«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete na ulici zdarma rozdávat jídlo

Foto: pixabay

Výhra v Extra Rentě vás může inspirovat k různým věcem. Třeba se díky ní rozhodnete něco jen tak darovat své komunitě lidí, ke kterým máte blízko. Pro něco takového se rozhodli manželé Andrew a Paula Hancockovi, kteří v roce 2019 vyhráli v národní loterii 1 milion liber (dnes je to v přepočtu přes 28 milionů korun). Od té doby posunuli dále nejen sebe, nýbrž i své podnikání. Jó s výhrou v Extra Rentě na účtu… to se to podniká!

Vyhráli v loterii, ale na vavřínech neusnuli

Zdálo by se, že výhra ve výši jednoho milionu liber má obrovský potenciál zabezpečit vás na celý život. A taky, že jo. Také Extra Renta toto umí. Jenže byla by škoda ji jen tak utratit, když máte buňky pro podnikání a tudíž vyhrané peníze můžete ještě rozmnožit. Své o tom ví manželé Hancockovi, kteří v době, když v loterii vyhráli částku 1 milion liber, měli slušně rozjeté podnikání v oblasti stravování. Svůj um se proto po výhře rozhodli nezahodit, naopak měli oproti ostatním podnikatelům obrovské štěstí a náskok. Výhra se totiž sešla s obdobím pandemie covid-19, kdy byla většina stravovacích zařízení zavřená. Díky finančnímu polštáři na účtu si mohli Hancockovi dovolit nepanikařit a naopak vymýšlet, jak se s jídlem přes zákaz dostat k lidem. A vymysleli pojízdnou dodávku s rychlým občerstvením, o kterou svou podnikatelskou činnost obohatili. Kromě stávajícího podniku tedy jezdili i s dodávkou a prodávali jídlo.

Hezký začátek nového podnikání

Obvykle začínající podnikatel nemá příliš energie a hlavně financí na to, aby vymýšlel kdovíjak složité strategie. Extra výherní výsledky vám však umožní všelicos. A proto si také Andrew se svou manželkou mohli dovolit celý den podávat fish and chips a jiné občerstvení lidem zdarma. Vybrali si pro to pečovatelský domov v Nottinghamshire, kde si pro hranolky a jiné jídlo chodili nejen klienti a zaměstnanci domova, ale i místní. Andrew a Paula se potom shodli na tom, že vidět, jak jejich jídlo lidi spojuje, byl ten nejsilnější zážitek.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru