«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete se konečně věnovat charitě

Foto: pixabay

Věnování se charitě je velmi záslužná činnost. Bez tučného konta však není moc možností, jak se do ní naplno zapojit. Až velká výhra v Eurojackpotu vám může dveře této oblasti naplno otevřít. Své o tom ví například výherci britské Národní loterie nebo jednoduše ti, kteří se pravidelně umisťují na prvních příčkách žebříčků nejbohatších lidí světa.

Výherci britské loterie se věnují dobročinným aktivitám

Jednou z možností, jak zajistit, aby vás výherní výsledky Eurojackpotu nezkazily, je to, že se intenzivně začnete věnovat dobročinným aktivitám. Dělat můžete naprosto cokoliv, o čemž svědčí příběhy výherců britské Národní loterie. Ti vyhráli různě velkou částku peněz v loteriích typu EuroMillions a Lotto. Ukázalo se, že společný zážitek výhry v loterii některé výherce spojuje i dávno po tom, co si s dojetím mačkali k hrudi svůj výherní tiket. Řeč je o různorodých skupinkách výherců britské loterie, kteří ve svém volném čase (pod záštitou charity britské loterie) například sbírají odpadky z pláže New Brighton, pomáhají se stavbou ohrady pro oslíky pro organizaci pečující o postižené děti nebo zvelebují zahradu v centru, které pomáhá mladým lidem bez rodinného zázemí zapojit se do života.

Až vyhrajete v Eurojackpotu, můžete dny trávit podobně… hezky na čerstvém vzduchu a bez nároku na výplatu.

Ani velké jmění rodičů není zárukou bohatství jejich dětí

A zatímco otázku volného času po výhře v loterii jsme vyřešili, máme pro vás další. Přenechali byste část výhry v Eurojackpotu vašim dětem, nebo byste raději po své smrti zanechali výnosy z investic charitě? V rámci ochrany vašich dětí před penězi a jejich mocí, byste se měli přiklonit k druhé variantě… ostatně dělají to tak všichni nejbohatší lidé světa.

Mark Zuckerberg, Warren Buffett, George Lucas, Gordon Ramsay a další boháči se už mnohokrát nechali slyšet, že všechny své peníze po smrti přenechají raději charitě, než aby je dali svým dětem. Všichni se jednohlasně shodnou na tom, že by darování velké částky peněz nemělo moc výchovný efekt a bude dobře, když si jejich děti na život vydělají samy.

A jak se budou tvářit vaše děti, když jim z velké výhry v Eurojackpotu nespustíte ani korunu?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru