«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete si koupit roušku za miliony

Foto: pixabay

Vzhledem ke koronavirové krizi by se výhra v loterii leckomu hodila. Až trefíte výherní výsledky Šťastných 10, Sportky nebo Eurojackpotu, můžete si mimo jiné pořídit i roušku v hodnotě několika milionů. Tedy pokud vám to nepřijde jako vyhozené peníze.

Bylo jen otázkou času, kdy se začnou vyrábět roušky ze zlata a diamantů

Hodně běžných věcí má ve světě svého nejdražšího zástupce. Existují nejdražší automobily, hodinky, spodní prádlo… a teď už i nejdražší roušky. Za roušku Yvel dáte v přepočtu 34 milionů korun. Rouška je vyrobená z osmnáctikarátového zlata a zdobí ji přes 3 600 diamantů. Vzhledem k její ceně by se očekávalo, že roušek bude v balení více… ale ne, pouze ta jedna.

Pokud byste tedy celou výhru ve Šťastných 10 za roušku dát nechtěli, i tady můžete ušetřit. Návrhář Jacob&Co nabízí něco podobného „jen” za 6 milionů korun.

Designovou roušku si však můžete koupit i v případě, že si na přední výherní stupínky Sportky nestoupnete. Rouška Dolce&Gabbana vás vyjde asi na 2 tisíce korun a rouška Supreme asi na 8 tisíc korun. Na to by vám 3. výherní pořadí Sportky mohlo stačit.

Vynést roušku za miliony, na to už fakt musíte trefit Eurojackpot

Abyste si mohli dovolit roušku za miliony, musíte trefit výherní výsledky Eurojackpotu a to ještě na jeho vrcholu, abyste měli pocit, že můžete bezhlavě utrácet. Jinak si neumíme představit, že by za roušku někdo dobrovolně utratil tolik. Vždyť ani rouška z diamantů se na ústech a nose nesmí nosit pořád. O její dezinfekci ani nemluvě. A proto nás spíše než rouška napadá další řádka věcí, co si z výhry v loterii pořídit. Mnohem efektivnější se nám zdá pořízení kvalitního šicího stroje a šití roušek svépomocí. Spíše než ústa a nos diamantům raději přenechejte váš dekolt, prsteníček nebo ušní lalůčky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru