«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete více času trávit nakupováním v aukčních síních

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce nebo ještě lépe v Eurojackpotu vám otevře dveře do mnoha obchodních center, speciálních obchůdků a drahých butiků. Zkrátka tam, kde jste se kvůli omezenému rozpočtu dříve ani neodvažovali. K nákupům vás mohou lákat také aukční síně. Například nejslavnější a nejprestižnější aukční síň na světě – Sotheby´s. Pobočky má po celém světě a draží se v ní opravdové unikáty. Má jedinou nevýhodu… abyste si z aukce tohoto typu něco odnesli, musíte opravdu vyhrát v loterii.

Aukční síň Sotheby´s draží jeden unikát za druhým

Na začátku října se v aukční síni Sotheby´s vydražil vzácný diamant za 15, 7 milionu dolarů. Měl 102,39 karátů a objeven byl v roce 2018 v Ontariu. Tento diamant byl považován za absolutně bezchybný. Svůj luxusní vzhled získal díky práci těch nejlepších brusičů diamantů. I díky tomu získal nezvykle vysoké hodnocení. U diamantů se hodnotí výbrus, barva, čirost a karátová hmotnost. Vyvolávací cena diamantu byla 0,13 dolaru.

V aukční síni koupíte všechno

V aukci však můžete nakupovat i jiné předměty než jen diamanty. Tučné výherní výsledky Eurojackpotu jste v minulosti v aukční síní Sotheby´s mohli utratit za raritní poštovní známku v hodnotě 192 milionů korun. Výhra v Eurojackpotu vám může dokonce vydělat i na koupi 35 let staré originální smlouvy o založení Applu. Smlouvu tehdy podepsal Steve Job, Steve Wozniak a Roland Wayn. Její cena byla tehdy odhadována na 150 tisíc dolarů.

Kdybyste měli strach, že po výhře v Eurojackpotu nebudete mít čas vysedávat po aukčních síních, můžeme vás uklidnit. Řada aukcí se dnes vede online. Přihazovat proto můžete v pohodlí svého domova.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru