«

»

Až vyhrajete v loterii, můžete založit početnou rodinu

Foto: pexels

Po výhře ve Sportce můžete rozšířit řadu svých věcí. Můžete mít více koníčků, více aut v garáži, více procestovaných zemí… dokonce i více dětí. Miliardářský pár v Gruzii jich má zatím 10 a to ještě zdaleka prý nejsou u konečného čísla. V diskuzích na sociálních sítích prý padlo číslo 100. Proč ne… s miliardami na účtu odpadají otázky, co dáte svým dětem jíst a jakou školu jim umožníte vystudovat. Otázkou „kolik dětí budeme mít?” se miliardáři také zabývat nemusí.

Možná se i vy jako miliardáři začnete nudit

Výherní výsledky Eurojackpotu vám bezesporu nabídnou neomezené možnosti. Možná se ale také pod tíhou spousty volného času a hromadou peněz začnete nudit. A třeba si umanete, že chcete mít tolik dětí, kolik to jen bude možné. Podobně to má Christina Ozturk (23) původem z Moskvy, která má se svým manželem miliardářem Galipem Ozturkem 10 dětí. Sama má ještě dceru z předchozího vztahu. Celkové číslo 11 však není konečné. Christina i Galip se rozhodli mít tolik dětí, kolik to jen bude možné. Vzhledem k tomu, že Christina děti sama nerodí, nýbrž využívají náhradní matky a s přihlédnutím na miliardy na účtu, může být číslo 11 jen začátkem dlouhé cesty.

Někdo nakupuje auta, někdo děti

I přesto, že jsou všechny děti miliardářského páru biologicky jejich, odnosily je náhradní matky. Každá si svým těhotenstvím a následně porodem přišla na částku přes 200 tisíc korun. Dohromady už pár takto za děti utratil přes 2 miliony korun… kde teprve máte nákup oblečení, hraček a jídla pro tolik hladových krků. Pak školkovné, školné, kroužky… no miliard na to nejspíš mají dost. Jen nás napadá, že po finanční stránce děti sice zajištěné budou, ale pozornost matky a otce může každé z nich postrádat. Nejspíš není v lidských silách tolik dětí zvládnout bez pomoci paní na hlídání (v tomto případě máme na mysli spíše množné číslo). A za co byste miliardy z výhry v Eurojackpotu utratili vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru