«

»

Až vyhrajete v loterii, určitě si najdete výhodnější ubytování, než je spaní ve stanu na balkoně

Foto: pixabay

S výhrou v Extra Rentě na vašem bankovním účtu se můžete ubytovávat po celém světě bez toho, abyste museli slevovat z vašich nároků na pohodlí. Když se však i vaše nejskvělejší tipy na šťastná čísla míjí účinkem, potom možná skočíte i po nabídce vypočítavé Švýcarky. Ta vás ráda ubytuje ve stanu na svém balkoně za 12 tisíc korun měsíčně.

Nájmy jsou tak drahé, že stan se může jevit jako luxus

Všechny peníze za nepohodlí… tak tohle mohou hlásat zejména studenti, kteří zatím jako jediní mají zájem o nabídku Švýcarky Sandry. Ta na svém balkoně rozbila stan a chce do něj nastěhovat nájemníka, který by jí trochu pomohl s nájmem. Pokud počítáte s poplatkem nanejvýš pár stovek, jste na omylu. Švýcarka chce za nepohodlí ve stanu na nekrytém balkoně asi 500 franků (to je v přepočtu 12 tisíc korun). Jó mít výherní výsledky Extra Renty v kapse, tak se tomu nejspíš zasmějete. Ve Švýcarsku jde však o velmi vážnou věc. Netradiční nabídka Sandry je důkazem toho, že se ve Švýcarsku bydlí opravdu draze a sehnat běžnou místnost za lidské peníze je téměř nemožné. S výhrou v Extra Rentě tohle naštěstí řešit nemusíte.

Švýcarka počítá s tím, že se k ní někdo nastěhuje až na jaře

V ceně tohoto nepohodlného ubytování je jeden stan postavený na nekrytém balkoně. Nevýhody se Sandra pokouší vyvážit prohlášením, že z jejího balkonu budete mít perfektní výhled na hvězdy a oblohu.

Kromě stanu samozřejmě můžete používat i ostatní části bytu, jako je kuchyň či záchod, spát však budete ve stanu. Naštěstí pro zájemce je nová nájemnice velmi shovívavá. Počítá totiž s tím, že se nastěhujete až na jaře nebo kdykoliv jindy v době, kdy vám ve stanu nebude hrozit umrznutí.

No tak to je nabídka snů, co říkáte?!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru